środek na kleszcze dla psów ODSTRASZAJĄCA I INSEKTOBÓJCZA OBROŻA
PRZECIWKO KLESZCZOM, KOMAROM I MUCHÓWKOM.
DELTATIC DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania.
Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.
Obroża lecznicza z deltametryną dla psów

Blog

pet_13

Obroża na kleszcze dla szczeniaka – od kiedy?

Ukąszenie przez kleszcza to dla każdego czworonoga nie lada zagrożenie. Nie zdajemy sobie sprawy, jak poważne konsekwencje może mieć ten atak.
deltatic obroża na kleszcze

BABESZJOZA U PSA – wszystko co musisz wiedzieć o tej groźnej chorobie

Ukąszenie przez kleszcza to dla każdego czworonoga nie lada zagrożenie. Nie zdajemy sobie sprawy, jak poważne konsekwencje może mieć ten atak.

Szczeniak w domu – ABC opieki nad nowym domownikiem Pamiętajmy o zabezpieczeniu przed pasożytami!

Wiele osób decyduje się na posiadanie psa od szczeniaka. Chcą uczestniczyć we wszystkich etapach rozwojowych swojego członka rodziny na czterech łapach. Psy zaliczają się do.
deltatic obroża na kleszcze

BOLERIOZA U PSÓW – NIEBEZPIECZNA CHOROBA ODKLESZCZOWA

Kleszcze stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, ponieważ mogą przenosić wiele chorób zakaźnych. Zarażenie następuje, gdy kleszcz wstrzykuje ślinę z bakteriami lub wirusami.
kleszcze fakty i mity

KLESZCZE – FAKTY I MITY

O kleszczach napisano już wiele. Obok pcheł i komarów są jednym z najgroźniejszych przenosicieli chorób dla zwierząt i ludzi. W naszej szerokości geograficznej kleszcze są…
choroby odkleszczowe u psów

Kleszcz jest wektorem groźnych chorób

Ektopasożyty to organizmy bytujące na skórze i sierści czworonogów. Możemy zaliczyć do nich wiele gatunków, jednak do najniebezpieczniejszych należą kleszcze. Okres ich aktywności trwa w obecnym klimacie nawet cały rok.…