obroża na kleszcze dla szpica

Obroża na kleszcze dla szpica

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla szpica?

Jeśli chcesz ustrzec swojego psa przed chorobami zakaźnymi, odpowiednie zabezpieczenie przed ukąszeniami pasożytów i insektów, które mogą przenosić drobnoustroje, jest równie ważne jak profilaktyczne szczepienia. Klimat w naszym kraju staje się z biegiem lat coraz cieplejszy, dlatego ryzyko kontaktu z kleszczami występuje przez cały rok. Wybierając odpowiedni produkt, w prosty sposób zapewnisz swojemu psu rasy szpic skuteczną ochronę na długi czas — sprawdź, co będzie najlepsze dla Twojego pupila!
obroże przeciw kleszczom

Dlaczego warto zdecydować się na obrożę na kleszcze Deltatic?

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla szpica będzie najlepszym rozwiązaniem, poznaj zalety obroży na kleszcze Deltatic, która jest weterynaryjnym produktem leczniczym.

Substancją czynną jest deltametryna, uwalniana stopniowo dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, która sprawia, że efekt utrzymuje się przez 6 miesięcy. Dzięki kilku mechanizmom działania odstrasza pasożyty i insekty, trzymając je z dala od Twojego psa, ale również paraliżuje ich układ nerwowy, zaburzając koordynację ruchową, przez co stają się niezdolne do ukąszenia. Co więcej, zapewnia ochronę nie tylko przed kleszczami, ale także komarami i muchówkami. Dzięki temu Twój pupil może uniknąć groźnych chorób takich jak babeszjoza, borelioza, anaplazmoza oraz leiszmanioza. Wielotorowe działanie jest gwarancją skuteczności nawet w przypadku tak aktywnych i ciekawskich psów jak szpice.

Obroża przeciw kleszczom dla szpica — jak wybrać odpowiedni produkt?

Obroża na kleszcze Deltatic dostępna jest w trzech rozmiarach, a wybór odpowiedniego pozwoli Ci dopasować jej obwód do wielkości karku Twojego psa. Większość szpiców to psy średniej wielkości, ale zdarzają się również większe osobniki. Bardzo chętnie wybieraną rasą są również szpice miniaturowe. Dla szpiców standardowej wielkości najlepszy będzie rozmiar medium, a dla mniejszych piesków — mini.
Poza samym obwodem poszczególne rozmiary różnią się też dawką substancji czynnej, która zapewni skuteczne działanie i będzie bezpieczna dla czworonoga o określonych gabarytach.
Jeśli masz pod opieką sukę karmiącą, na pewno cenna będzie dla Ciebie informacja, że obrożę Deltatic można stosować w okresie laktacji. Jest ona również dopuszczona do użytkowania u szczeniąt już od 7. tygodnia życia.

Obroża przeciw kleszczom dla szpica — dlaczego tak ważne jest jej stosowanie?

Szpice są rasą psów, które były wykorzystywane do polowań. Mają silne instynkty myśliwskie, które są obecne nawet u typowych psów towarzyszących. Przekonałeś się o tym z pewnością nie raz podczas spaceru, gdy pies trafił na jakiś trop. Taki charakter niesie za sobą zwiększone ryzyko kontaktu z kleszczami, ponieważ psa myśliwskiego ciężko jest oderwać od dokładnego przeszukiwania terenów zielonych, na przykład zarośli i krzaków.

Obroża na kleszcze Deltatic będzie doskonałym wyborem dla Twojego psa rasy szpic. Pomoże Ci ochronić swojego pupila przed ukąszeniami kleszczy, muchówek i komarów, pozwalając Wam cieszyć się wspólnym czasem spędzanym na świeżym powietrzu podczas zabaw i spacerów. Jako odpowiedzialny właściciel, koniecznie zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila wybierając dla niego obrożę Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.