obroża na kleszcze dla bernardyna

Obroża na kleszcze dla bernardyna

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla bernardyna?

Jako odpowiedzialny właściciel psa, powinieneś zadbać o jego zabezpieczenie przed ukąszeniami kleszczy i insektów, takich jak komary czy muchówki. Psy są narażone na kontakt z pasożytami, które mogą przenosić niebezpieczne dla ich zdrowia i życia choroby, nie tylko latem. W związku z ocieplającym się klimatem kleszcze oraz inne insekty będące nosicielami chorób są aktywne przez cały rok. Doskonałym sposobem ochrony dla Twojego bernardyna będzie obroża na kleszcze dla bernardyna Deltatic.

obroże przeciw kleszczom

Czy obroża na kleszcze Deltatic jest bezpieczna?

Zdecydowanie tak! Jest to zarejestrowany weterynaryjny produkt leczniczy. O bezpieczeństwie jego stosowania może również świadczyć fakt, że jest dopuszczony do stosowania u suk karmiących oraz u szczeniąt już powyżej siódmego tygodnia życia.

Również sama konstrukcja obroży na kleszcze Deltatic dba o bezpieczeństwo Twojego psa. Posiada ona mechanizm bezpiecznego zapięcia chroniący przed uduszeniem, który umożliwia psu łatwe uwolnienie się z obroży w przypadku gdy na przykład zaczepi się nią o ogrodzenie.

W jaki sposób obroża Deltatic chroni przed chorobami przenoszonymi przez kleszcze?

Wykorzystując technologię spowolnionego uwalniania, obroża stopniowo wydziela substancję czynną — deltametrynę. Przez okres 6 miesięcy zapewnia stałą ochronę nie tylko przed kleszczami, ale również przed insektami, takimi jak komary i muchówki, dzięki czemu zapobiega na przykład leiszmaniozie.

Substancja czynna zawarta w obroży Deltatic działa na pasożyty paraliżująco — przez zaburzenia koordynacji tracą one zdolność do ukąszenia. Należy pamiętać, że ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi przez pasożyty występuje natychmiast w momencie ukąszenia, dlatego tak ważne jest, aby środki ochronne działały na nie odstraszająco i zapobiegały ugryzieniom. Właśnie w taki sposób działa obroża na kleszcze Deltatic, która jest doskonałym wyborem dla bernardyna.

Dlaczego obroża Deltatic to dobry wybór dla bernardyna?

Jest to produkt, który występuje w rozmiarze dla dużych psów. Z pewnością będzie pasować na kark Twojego psa — zakres obwodu można regulować do 75 cm. Obroża dedykowana dużym rasom nie tylko ma właściwy rozmiar, ale również dawkę substancji czynnej dostosowaną do masy ciała. Dzięki temu wykazuje skuteczne działanie nawet w przypadku tak dużych psów jak bernardyny.

Specyfika substancji czynnej zawartej w obroży na kleszcze Deltatic sprawia, że jest ona skuteczna nie tylko po ukąszeniu, ale również odstrasza pasożyty. Jest to szczególnie ważne w przypadku psów o długiej i gęstej sierści, jaką posiadają bernardyny, ponieważ zapobiega przenoszeniu pasożytów w sierści psa na przykład do domu.

Bernardyny to psy z natury spokojne i łagodne, jednak bardzo lubią aktywność i ruch. Jeśli chcesz bezpiecznie spędzać czas ze swoim pupilem, koniecznie zadbaj o jego zabezpieczenie przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez kleszcze oraz owady. Aby skutecznie chronić swojego psa przed ukąszeniami kleszczy i innych insektów, wybierz obrożę na kleszcze Deltatic dla bernardyna!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.