obroża na kleszcze dla chihuahua

Obroża na kleszcze dla chihuahua

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla chihuahua?

Jeśli jesteś odpowiedzialnym właścicielem, z pewnością dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swojego psa. Ocieplający się klimat sprawia, że podczas codziennych spacerów, może być narażony na ukąszenia kleszczy i innych pasożytów o każdej porze roku. Pasożyty mogą przenosić chorobotwórcze drobnoustroje wywołujące groźne choroby. Jeśli nie chcesz narażać swojego psa rasy Chihuahua, zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie — sprawdź, jaki produkt najlepiej wybrać!

Czy obroża przeciw kleszczom dla Chihuahua jest bezpieczna?

Psy tej rasy, ze względu na niewielkie gabaryty, mają szczególne potrzeby. Decydując się na produkty na kleszcze, niezwykle ważne jest takie dobranie dawki, aby była nieszkodliwa dla zwierzaka. Decydując się na obrożę Deltatic masz pewność, że ilość substancji czynnej jest dobrana w taki sposób, aby nie oddziaływać negatywnie na psa, a jednocześnie zapewniać skuteczną ochronę.

Sama konstrukcja produktu jest tak zaprojektowana, aby wykluczyć ryzyko uduszenia, na przykład przy zahaczeniu o ogrodzenie. W takich sytuacjach obroża łatwo się rozpina, umożliwiając nawet małemu psu o niewielkiej sile, jakim jest Chihuahua, swobodne uwolnienie się z niej.

Obroża na kleszcze Deltatic skutecznie zabezpiecza Twojego psa przed pasożytami, sprawiając, że codzienne spacery i zabawy na świeżym powietrzu stają się w pełni bezpieczne.

W jaki sposób obroża na kleszcze Deltatic chroni przed pasożytami?

Dzięki zastosowaniu technologii spowolnionego uwalniania obroża stopniowo wydziela substancję czynną — deltametrynę. Zapewnia to stałą ochronę aż przez 6 miesięcy, zabezpieczając nie tylko przed ukąszeniami kleszczy, dla również komarów i muchówek. Pasożyty te przenosić mogą choroby zakaźne takie jak borelioza, babeszjoza czy leiszmanioza, które są trudne w leczeniu i mogą okazać się nawet śmiertelne.

Obroża na kleszcze Deltatic ma również działanie odstraszające. Pasożyty trzymają się z daleka od Twojego pupila, dzięki czemu nie będzie ich przenosił na skórze. Substancja czynna zapobiega ukąszeniom, zaburzając koordynację ruchową szkodników i prowadzi do ich paraliżu, przez co tracą zdolność do skutecznego ugryzienia. Efekt ten sprawia, że pies jest chroniony przed ukąszeniem, podczas którego mógłby zostać zakażony drobnoustrojami wywołującymi choroby.

Co na kleszcze dla Chihuahua sprawdzi się najlepiej?

Chihuahua to niewielka rasa psów towarzyszących, bardzo energicznych i chętnych do zabawy. Do ich niewielkich gabarytów odpowiednio pasować będzie obroża w rozmiarze mini. Dawka substancji czynnej jest odpowiednio dobrana do niewielkiej masy ciała, a regulowany obwód pozwoli dostosować wielkość idealnie do potrzeb Twojego pupila. Z łatwością dopasujesz go do szerokości karku psa Chihuahua, tak aby obroża była komfortowa w codziennym noszeniu.

Ze względu na ocieplenie klimatu, powinieneś zabezpieczać swojego psa przed ukąszeniami pasożytów przez cały rok. Wybierz obrożę na kleszcze Deltatic, która zapewni długotrwałą i skuteczną ochronę!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.