Obroża na kleszcze dla malamuta

Obroża na kleszcze dla malamuta

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla malamuta?

Każdy, kto chce uchronić swojego psa przed groźnymi chorobami zakaźnymi, powinien dbać nie tylko o szczepienia ochronne, ale również odpowiednią ochronę przed ugryzieniami kleszczy. Ze względu na ocieplenie klimatu kleszcze są aktywne nie tylko wiosną i latem, ale przez cały rok — psy są narażone na kontakt z chorobotwórczymi drobnoustrojami o każdej porze roku. Dowiedz się, co na kleszcze dla alaskana malamuta będzie najlepszym wyborem!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża na kleszcze Deltatic?

Obroża Deltatic zawiera substancję czynną — deltametrynę, która dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek jest uwalniania stopniowo przez wiele miesięcy, co zapewnia psu skuteczną ochronę przed ugryzieniami kleszczy nawet do 6 miesięcy. Deltametryna działa odstraszająco, dzięki czemu kleszcze będą unikać kontaktu z Twoim psem. To szczególnie ważne w przypadku czworonogów o dłuższej i gęstej sierści, takich jak alaskan malamut, ponieważ pozwala uniknąć przenoszenia kleszczy do domu na ciele psa.

Zawarta w obroży Deltatic deltametryna wpływa na układ nerwowy kleszczy. Paraliżuje je i upośledza koordynację ruchową, przez co stają się niezdolne do ugryzienia. Dzięki takiemu wielotorowemu działaniu jest bardzo skutecznym środkiem ochronnym.

Przed jakimi chorobami obroża chroni psy?

Kleszcze mogą spowodować u Twojego alaskana niebezpieczne dla zdrowia i życia choroby, takie jak babeszjoza i borelioza. Warto jednak wspomnieć, że obroża Deltatic odstrasza nie tylko kleszcze, ale również komary i muchówki, które również są nosicielami chorobotwórczych drobnoustrojów. Mogą wywoływać choroby takie jak leiszmanioza czy dirofilarioza.

Należy pamiętać, że poza ryzykiem zachorowania, ukąszenia i ugryzienia mogą także wywoływać reakcje alergiczne i zmiany skórne, objawiające się obrzękiem i zaczerwienieniem, prowadzące do dyskomfortu.

Czy obroża Deltatic jest bezpieczna dla Twojego psa?

W przypadku żywiołowych ras, takich jak alaskan, niezwykle ważne jest zapewnienie pupilowi odpowiedniej dawki ruchu. Psy tej rasy nie znoszą nudy — z chęcią spędzają czas na zabawach i spacerach. Obroża Deltatic wyposażona jest w system bezpiecznego zapięcia — dzięki niemu pies z łatwością uwolni się z obroży i uniknie uduszenia, na przykład gdy wiedziony swoim myśliwskim instynktem zaczepi nią o gałąź lub ogrodzenie.

Obrożę Deltatic możesz stosować również u szczeniąt od 7. tygodnia życia i u suk karmiących. To najlepszy dowód na to, że nie ma negatywnego wpływu na zdrowie psa! W zależności od wielkości swojego alaskana malamuta wybierz właściwy rozmiar obroży Deltatic. Dla młodych psów może pasować small lub medium, a dla dorosłych zwykle najlepiej sprawdzi się large. Poszczególne rozmiary różnią się nie tylko maksymalnym obwodem, ale również dawką substancji czynnej, która dobrana jest do gabarytów psa w taki sposób, aby działać skutecznie, ale nie wywoływać skutków ubocznych.

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla alaskana malamute sprawdzi się najlepiej, polecamy wybór bezpiecznych i skutecznych środków o długim działaniu, takich jak obroża Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.