Obroża przeciw kleszczom dla labradora

Obroża na kleszcze dla Labradora

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla labradora?

Kleszcze oraz insekty przenoszą wiele groźnych i trudnych w leczeniu chorób, dlatego jako odpowiedzialni właściciele dbający o zdrowie swojego psa, musimy zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie przed ukąszeniem – nie tylko w okresie letnim, ponieważ ze względu na ocieplenie klimatu kleszcze aktywne są przez cały rok. Dla psów pełnych energii i aktywnych, do jakich z pewnością należą labradory, najlepszą ochroną będzie obroża na kleszcze dla labradora Deltatic.

obroże przeciw kleszczom

Dlaczego obroża Deltatic zapewnia najlepszą ochronę przed ukąszeniami?

Obroża na kleszcze Deltatic dla labradora to skuteczny i bezpieczny produkt weterynaryjny. Substancją czynną w obrożach na kleszcze Deltatic jest deltametryna, która dzięki innowacyjnej technologii spowolnionego i stopniowego uwalniania zapewnia stałą ochronę aż przez 6 miesięcy. Substancja ta zabezpiecza psa nie tylko przed kleszczami, ale również przed muchówkami i komarami, dzięki czemu obroża na kleszcze dla labradora Deltatic zapewni Twojemu psu kompleksową ochronę przed ukąszeniami.

Ponadto obroża Deltatic ma kilka sposobów działania, co zapewnia wyjątkową skuteczność – działa nie tylko po ukąszeniu, lecz także odstrasza insekty i kleszcze oraz zapobiega ugryzieniom. Należy pamiętać, że ryzyko związane z przeniesieniem chorób odkleszczowych pojawia się wg różnych badań w okresie pomiędzy 24-48h, więc najbezpieczniej jest zastosować preparat zaraz po ukąszeniu.

Obroża na kleszcze, która jest bezpieczna dla labradora

Poza wyjątkową skutecznością obrożę na kleszcze Deltatic dla labradora charakteryzuje również bezpieczeństwo. O bezpieczeństwie stosowania obroży na kleszcze Deltatic świadczy fakt, iż może być stosowana również u suk w okresie laktacji oraz u szczeniąt już od 7. tygodnia życia.

Obroża na kleszcze Deltatic dzięki mechanizmowi bezpiecznego zapięcia chroni psa przed uduszeniem, gdy na przykład podczas zabawy zaczepi obrożą o ogrodzenie. Dzięki temu obroża Deltatic doskonale sprawdzi się jako obroża na kleszcze dla labradorów, które są psami energicznymi i żywiołowym.

Obroża na kleszcze dopasowana do potrzeb labradora

Obroża Deltatic występuje w 3 rozmiarach – dla psów małych, średnich i dużych. Wybierając odpowiedni obwód, w łatwy sposób dopasujesz dawkę substancji czynnej oraz wielkość obroży przeciwkleszczowej Deltatic dla Twojego labradora. Obroża dla psów małych jest elastyczna i umożliwia dopasowanie nawet do mniejszego obwodu szyi. Dzięki temu może być stosowana jako obroża na kleszcze dla labradora już w drugim miesiącu życia psa. Obroża na kleszcze Deltatic w rozmiarze dla psów średnich doskonale sprawdzi się jako obroża na kleszcze dla dorosłego labradora.

Obroża Deltatic pozwoli Tobie i Twojemu psu cieszyć się codziennymi spacerami bez narażania go na ukąszenie przez kleszcze i insekty, które mogą przenosić niebezpieczne choroby. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie Twojego labradora – kup obrożę na kleszcze Deltatic.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.