Obroża na kleszcze dla średniego psa

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

Obroża na kleszcze dla średniego psa

Każdego dnia nasze pupile narażone są na różne zagrożenia podczas codziennych spacerów i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Aby zadbać o ich bezpieczeństwo i zdrowie, niezbędne jest więc zapewnienie im odpowiedniej i skutecznej ochrony. W tym celu należy uwzględnić nie tylko jakość danego produktu, ale też wielkość pupila. Odpowiednim wyborem będzie więc Deltatic – najlepsza obroża na kleszcze dla średniego psa dostępna w naszej ofercie. Sprawdź, dlaczego to doskonały wybór i zadbaj o swojego zwierzaka kompleksowo oraz skutecznie.

Czym jest obroża na kleszcze dla średniego psa Deltatic?

W sprzedaży można znaleźć wiele różnych produktów w formie obroży, które zapewniają o swojej skuteczności w walce z uporczywymi kleszczami i innymi pasożytami, które mogą wyrządzić psu krzywdę. Jednak jedynie Deltatic to specjalnie opracowana, innowacyjna i lecznicza obroża na kleszcze dla średniego psa zawierająca mikrokapsułki z deltametryną o stopniowym, ciągłym uwalnianiu. Substancja ta jest bezpieczna dla psa i jednocześnie bardzo szkodliwa dla kleszczy i innych pasożytów. Dzięki temu pies znajduje się pod stałą ochroną przez okres sześciu miesięcy.

Jednocześnie Deltatic to produkt, który dedykowany jest psom o różnej wielkości i występuje w różnych wariantach. Obroża na kleszcze dla średniego psa Deltatic to wariant medium o długości 60 cm. Z powodzeniem sprawdzi się w przypadku pupili takiej rasy jak Labrador, Buldog angielski, Border collie czy Dalmatyńczyk. Każdy model obroży wyposażony jest ponadto w specjalny mechanizm zapobiegający uduszeniu i posiada bezpieczne zapięcie. Kiedy pies zahaczy przykładowo o wystający element lub ogrodzenie, bez problemu samodzielnie będzie w stanie rozluźnić obrożę i uwolnić się z założonego akcesorium. Obroża na kleszcze dla średniego psa może być stosowana już u szczeniąt od 7. tygodnia życia.

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

Obroża na kleszcze dla średniego psa – przed czym jeszcze chroni?

Deltatic to obroża na kleszcze dla średniego psa, która nie powoduje, że pajęczaki, które zaatakowały pupila, obumierają, ale zostają skutecznie odstraszone, zanim go zaatakują. Dzięki temu możliwe jest zabezpieczenie psa także przed niebezpiecznymi chorobami przenoszonymi poprzez ukąszenia, takimi jak borelioza, erlichioza czy babeszjoza.

Obroża Deltatic chroni nie tylko przed kleszczami i innymi pajęczakami. To również skuteczna ochrona przed uporczywymi komarami w tym niebezpiecznym Culex pipiens, który może spowodować, że u psa pojawi się patogen nicieni sercowych wywołujący niewydolność serca. Obroża na kleszcze dla średniego psa Deltatic odstrasza również muchówki, co stanowi zabezpieczenie przed leiszmaniozą. Schorzenie to może być dla pupila śmiertelne.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą obroży Deltatic. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w dobraniu odpowiedniego rozmiaru produktu do danego pupila. Wszystkim nam zależy na jak najlepszej ochronie naszych czworonogów. Dlatego najlepszym, co możemy zrobić, jest zagwarantowanie im skutecznego zabezpieczenia przed wszelkimi zagrożeniami, w tym pasożytami.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.