okulista dla psów

Obroża na kleszcze dla jamnika

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla jamnika?

Podobnie jak szczepienia ochronne, zabezpieczenie przed ukąszeniami pasożytów jest jednym z elementów profilaktyki chorób zakaźnych, które mogą być przenoszone przez pasożyty. W związku z tym, że klimat jest coraz cieplejszy, pies jest narażony na ugryzienia przez cały rok. Odpowiednio dobrany produkt skutecznie zabezpieczy Twojego psa przez długi okres czasu — zobacz, jaki będzie najlepszy dla jamnika!

obroże przeciw kleszczom

Dlaczego warto zdecydować się na obrożę na kleszcze Deltatic?

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla jamnika sprawdzi się najlepiej, zapoznaj się z zaletami obroży Deltatic.

Jest to weterynaryjny produkt leczniczy, w którym substancją czynną jest deltametryna. Specjalna technologia stopniowego uwalniania sprawia, że ochrona utrzymuje się przez 6 miesięcy. Co więcej, odstrasza także pasożyty, zapobiegając ukąszeniu. Sprawia to, że nie mają możliwości przeniesienia chorobotwórczych drobnoustrojów do organizmu Twojego psa. Co więcej, deltametryna działa nie tylko na kleszcze, ale również na komary i muchówki. Dzięki temu zabezpiecza między innymi przed chorobami takimi jak babeszjoza, borelioza, anaplazmoza oraz leiszmanioza. Wielotorowe działanie gwarantuje wysoką skuteczność, dlatego obroża Deltatic to doskonały wybór dla psa tak aktywnego jak jamnik.

Obroża na kleszcze dla jamnika — jak wybrać odpowiednią?

Najważniejszy jest wybór odpowiedniego rozmiaru, tak aby obroża była dobrze dopasowana do wielkości karku Twojego psa. Dla większości jamników, zarówno standardowej wielkości, jak i miniaturek, odpowiednia powinna być obroża w rozmiarze mini, której maksymalny obwód wynosi 35 cm. Ma ona odpowiednią dawkę substancji czynnej, która zapewni skuteczne działanie i będzie bezpieczna dla zwierzaka o takich gabarytach. Dobierz rozmiar w taki sposób, aby produkt nie miał możliwości się zsunąć, ale był komfortowy dla zwierzaka. Obrożę Deltatic możesz stosować również u psów bardzo młodych (już od 7. tygodnia życia) oraz u suk w okresie laktacji.

Obroża przeciw kleszczom dla jamnika — dlaczego tak ważne jest jej stosowanie?

Jamniki to rasa, która została stworzona do polowania na zwierzynę. Instynkty myśliwskie są nadal bardzo silne u tych psów, mimo że obecnie są zwierzakami domowymi i towarzyszącymi. Jako właściciel jamnika podczas spaceru z pewnością wielokrotnie przekonałeś się, że jeśli Twój pies wpadnie na jakiś trop, ciężko jest go od niego oderwać. Niesie to niestety ryzyko ucieczki i zgubienia psa, jeśli nie będzie odpowiednio zabezpieczony. Co więcej, kierowany instynktem jamnik często przeszukuje mocno zarośnięte obszary, łąki i krzaki, gdzie jest szczególnie narażony na ukąszenie kleszczy i innych pasożytów. Dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiedniego produktu, dzięki któremu uchronisz swojego psa przed zarażeniem niebezpiecznymi chorobami.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swojego pupila przed ukąszeniami podczas wspólnych spacerów i zabaw na świeżym powietrzu, obroża na kleszcze Deltatic będzie doskonałym wyborem dla Twojego jamnika!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.