Obroża na kleszcze dla pudla

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla pudla?

Każdemu kochającemu właścicielowi pudla z pewnością zależy na jego zdrowiu i bezpieczeństwie. Z tego powodu szczepimy swoje czworonogi i chodzimy z nimi na profilaktyczne badania u lekarza weterynarii. Nie należy zapominać o jeszcze jednym ważnym aspekcie związanym z zapobieganiem chorobom zakaźnym – ochronie przed ukąszeniami kleszczy, które mogą przenosić chorobotwórcze drobnoustroje. Dowiedz się, jak skutecznie zabezpieczyć Twojego psa przed kleszczami!
obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża Deltatic?

Obroża zawiera substancję czynną, deltametrynę, która zamknięta jest w specjalnych mikrokapsułkach. Dzięki temu uwalniana jest stopniowo, nawet przez sześć miesięcy, gwarantując stałą i długotrwałą ochronę przed kleszczami. Substancja w minimalnej skutecznej dawce przenika przez skórę psa, wchłaniając się do jego krwioobiegu. Jej ilość jest na tyle mała, że nie powoduje żadnych skutków ubocznych i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie pupila.

Deltametryna działa na kilka sposobów. Przede wszystkim odstrasza kleszcze, które trzymają się z daleka od skóry Twojego psa. Ma to duże znaczenie w przypadku czworonogów o tak gęstej sierści jak pudle, ponieważ zapobiega przenoszeniu kleszczy na ciele psa do domu. Drugim efektem działania jest paraliżowanie kleszczy, które tracą koordynację ruchową i stają się niezdolne do ukąszenia.

Przed jakimi chorobami chroni obroża Deltatic?

Kleszcze często są nosicielami chorobotwórczych zarazków, które wywołują u psów niebezpieczne i trudne w leczeniu choroby takie jak babeszjoza, anaplazmoza, borelioza i erlichioza. Obroża Deltatic chroni jednak nie tylko przed ukąszeniami kleszczy, ale również powszechnie występujących w naszym klimacie komarów i muchówek. Ukąszenie komara nie tylko jest dla psa nieprzyjemne, ponieważ wywołuje swędzenie i obrzęk skóry, ale również może skutkować zarażeniem dirofilariozą skórną. Z kolei muchówki przenoszą drobnoustroje powodujące groźną leiszmaniozę, którą po podjęciu odpowiedniego postępowania weterynaryjnego można zaleczyć, jednak nie da się całkowicie wyeliminować wywołujących ją pasożytów z organizmu.

Co na kleszcze dla pudla wybrać?

Obroża na kleszcze Deltatic została stworzona w taki sposób, aby można było zastosować ją u psów o różnych gabarytach. Dostępna jest w trzech rozmiarach – small będzie odpowiedni dla pudli miniaturowych i młodych zwierzaków, medium pasować będzie na psy średniej wielkości, a large sprawdzi się dla największych przedstawicieli tej rasy, na przykład pudli królewskich. Obrożę możesz stosować również u suk w okresie laktacji i szczeniąt już po 7. tygodniu życia.

Chociaż pudle często kojarzą się z psami do towarzystwa, mają silne instynkty myśliwskie. Obroża Deltatic ma konstrukcję z systemem bezpiecznego zapięcia – pupil może łatwo się z niej uwolnić gdy zaczepi nią o płot czy gałęzie, co może się zdarzyć na przykład wtedy, gdy podczas spaceru podąży za tropem zwierzyny. Jeśli chcesz wybrać skuteczny środek do ochrony przed ukąszeniami kleszczy, dla Twojego pudla polecamy obrożę Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.