obroża na kleszcze dla akity inu

Obroża na kleszcze dla akity

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla akity?

Odpowiednia profilaktyka jest bardzo ważna, aby zapewnić zdrowie Twojemu psu. Istotne są nie tylko szczepienia ochronne, ale również odpowiednie zabezpieczenie przed ugryzieniami kleszczy. Kleszcze mogą przenosić drobnoustroje wywołujące groźne choroby zakaźne. Odpowiednio dobrany środek pozwoli Twojemu psu cieszyć się bezpieczną aktywnością na świeżym powietrzu — sprawdź, jaki produkt skutecznie ochroni Twojego psa!

obroże przeciw kleszczom

Jaki jest bezpieczny środek na kleszcze?

Jeśli zależy Ci na tym, aby środek ochronny na kleszcze nie miał negatywnego wpływu na zdrowie Twojego psa, warto zdecydować się na zarejestrowany weterynaryjny produkt leczniczy, jakim jest obroża Deltatic. Wyrób ten spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i nie oddziałuje w szkodliwy sposób na organizm zwierzaka, co potwierdza między innymi możliwość jego stosowania u suk karmiących i u szczeniąt już od 7. tygodnia życia.

Chociaż akity są psami o spokojnym usposobieniu i nie potrzebują bardzo dużej dawki ruchu, mają instynkt myśliwski. Co za tym idzie, chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Obroża Deltatic jest zaprojektowana w taki sposób, aby chronić psa przed uduszeniem, gdy na przykład podążając za tropem, zahaczy o gałąź czy ogrodzenie. Mechanizm bezpiecznego zapięcia pozwala psu w takiej sytuacji łatwo uwolnić się z obroży.

Jak działa obroża na kleszcze Deltatic?

Obroża na kleszcze Deltatic zawiera substancję czynną, deltametrynę. Zastosowanie technologii mikrokapsułek pozwala na jej stopniowe uwalnianie, dzięki czemu produkt jest skuteczny nawet do 6 miesięcy. Deltametryna działa na dwa sposoby — odstrasza pasożyty z bezpośredniego otoczenia zwierzaka (co ma szczególne znaczenie w przypadku ras o gęstej sierści, takich jak akita) oraz paraliżuje je, przez co stają się niezdolne do ugryzienia.

Deltametryna jest efektywna nie tylko przeciw kleszczom, które mogą zarazić psa babeszjozą i boreliozą, ale również przeciw muchówkom i komarom, przenoszącym chorobotwórcze drobnoustroje powodujące leiszmaniozę. Dzięki temu obroża Deltatic zapewnia Twojemu psu kompleksową ochronę.

Co na kleszcze dla akity sprawdzi się najlepiej?

Wybierając środek ochronny na kleszcze dla swojego psa, zadbaj o odpowiednio dobraną dawkę substancji czynnej. Obroża Deltatic dostępna jest w trzech rozmiarach, przeznaczonych odpowiednio dla psów małych, średnich i dużych. Różnią się między sobą nie tylko obwodem, ale również dopasowaną do masy zwierzaka ilością deltametryny.

Dla większości psów rasy akita odpowiednia będzie obroża na kleszcze Deltatic w rozmiarze medium. Jeśli masz szczeniaka, lepsza może okazać się wersja small — przed zakupem zmierz obwód karku swojego pupila.

Każdy odpowiedzialny właściciel czworonoga powinien zrobić wszystko, aby zapobiegać zarażeniu chorobami zakaźnymi, które są niebezpieczne dla zdrowia i życia psa oraz trudne w leczeniu. Jeśli szukasz bezpiecznego środka, który ochroni Twojego zwierzaka przed ukąszeniami kleszczy, muchówek i komarów, obroża Deltatic jest bardzo dobrym wyborem!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.