obroża na kleszcze dla mastifa

Obroża na kleszcze dla mastifa

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla mastifa?

Jako świadomy zagrożeń i odpowiedzialny właściciel psa, powinieneś dbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Tak jak szczepienia ochronne, jednym z elementów profilaktyki chorób zakaźnych jest stosowanie produktów chroniących Twojego pupila przed ukąszeniami kleszczy i innych pasożytów, które mogą przenosić niebezpieczne choroby. W związku z ocieplającym się klimatem, ryzyko ukąszenia przez kleszcze występuje obecnie przez cały rok, dlatego warto wybrać produkt, który zabezpieczy Twojego psa na długi okres czasu.

obroże przeciw kleszczom

Przed jakimi chorobami chroni obroża na kleszcze dla mastifa Deltatic?

Najbardziej znaną jednostką chorobową, przed którą można ustrzec psa, stosując środki chroniące przed ukąszeniami kleszczy, jest przenoszona przez kleszcze babeszjoza. Jednak ukąszenie kleszczy może wywołać u psa również boreliozę, anaplazmozę oraz silną reakcję alergiczną.

Jednak działanie obroży Deltatic nie ogranicza się tylko do działania na kleszcze — działa ona profilaktycznie również wobec ukąszeń komarów, które są nosicielami niebezpiecznych dla psów nicieni oraz przed ugryzieniami muchówek mogących prowadzić do wystąpienia leiszmaniozy. Obroża na kleszcze dla mastifa Deltatic zapewni Twojemu psu kompleksową ochronę.

W jaki sposób obroża Deltatic chroni Twojego psa?

Obroża Deltatic to weterynaryjny produkt leczniczy. Substancją czynną jest deltametryna, która dzięki specjalnej technologii stopniowego uwalniania, zapewnia Twojemu psu stałą ochronę przez okres 6 miesięcy. Co bardzo ważne, deltametryna przede wszystkim odstrasza pasożyty i chroni przed ukąszeniem.

Deltametryna paraliżuje pasożyty, które tracą koordynację i nie są w stanie skutecznie ukąsić Twojego psa, dzięki czemu nie ma możliwości, aby przeniosły na niego chorobotwórcze drobnoustroje. To wielotorowe działanie gwarantuje wyjątkową skuteczność, dlatego obroża na kleszcze dla mastifa Deltatic to doskonały wybór, jeśli chcesz zapewnić swojemu psu pewną ochronę przed ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek.

Jaka obroża na kleszcze będzie odpowiednia dla psa rasy mastif?

Przede wszystkim obroża powinna być dopasowana do gabarytów Twojego zwierzaka. Mastify to psy duże, o potężnej budowie ciała. Doskonale sprawdzi się dla nich obroża Deltatic w rozmiarze maxi — jej maksymalny obwód wynosi 75 cm, a dawka substancji czynnej jest tak dobrana, aby zapewnić skuteczną ochronę psom dużych ras. Obrożę Deltatic możesz stosować również u psów bardzo młodych (już powyżej 7. tygodnia życia) oraz u suk w okresie laktacji.

Szczególnie w przypadku mastifów o długiej sierści, ważne jest zastosowanie obroży na kleszcze o działaniu odstraszającym — właśnie w taki sposób działa obroża Deltatic. Zapobiega to przynoszeniu do domu kleszczy zaplątanych w długą sierść, ponieważ dzięki obroży pasożyty będą trzymać się z daleka od Twojego psa.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila podczas wspólnych spacerów, obroża na kleszcze Deltatic będzie doskonałym wyborem dla Twojego mastifa!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.