obroża na kleszcze dla bolończyka

Obroża na kleszcze dla bolończyka

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla bolończyka?

Jako odpowiedzialnemu właścicielowi psa, z pewnością zależy Ci na tym, aby każdego dnia dbać o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Pomogą w tym nie tylko szczepienia ochronne i profilaktyczne badania u lekarza weterynarii. Koniecznie zadbaj również o skuteczne zabezpieczenie przed ukąszeniami kleszczy, które mogą zarazić Twojego pupila groźnymi chorobami zakaźnymi. Dowiedz się, dlaczego dla bolończyka warto wybrać obrożę Deltatic!
obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża na kleszcze Deltatic?

Substancją czynną w przypadku obroży na kleszcze Deltatic jest deltametryna, która uwalniana jest w sposób stopniowy przez kilka miesięcy. Efekt ten osiągany jest dzięki specjalnej technologii mikrokapsułek, która pozwala na uzyskanie przedłużonego działania produktu, które trwa nawet do 6 miesięcy!

Deltametryna przede wszystkim odstrasza kleszcze, zapobiegają ich bytowaniu na skórze czworonoga, co jest bardzo ważne przy gęstej i dłuższej sierści, jaką mają bolończyki, ponieważ pozwala uniknąć przenoszenia ich na skórze psa do domu. Co więcej, paraliżuje układ nerwowy kleszcza, sprawiając, że traci koordynację ruchową i jest niezdolny do ukąszenia.

Obroża Deltatic zabezpieczy Twojego bolończyka nie tylko przed kleszczami, ale również przed komarami i muchówkami. Dzięki temu jest efektywnym sposobem ochrony przed przenoszonymi przez nie chorobami, takimi jak borelioza, babeszjoza, anaplazmoza, leiszmanioza czy erlichioza. Taki kompleksowy sposób działania gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Co na kleszcze dla bolończyka sprawdzi się najlepiej?

Chociaż bolończyk to wesoły i spokojny pies do towarzystwa, pozbawiony instynktu myśliwskiego, potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu i uwielbia zabawy ze swoim właścicielem. Czworonogi tej rasy bardzo mocno przywiązują się do ludzi i są zakochane w swoich opiekunach, dlatego wspólne spacery dostarczają im mnóstwo radości.

Ze względu na ocieplenie klimatu, Twój pies jest narażony na ukąszenia kleszczy i insektów nie tylko latem, ale praktycznie przez cały rok. Dlatego, aby cieszyć się beztroskim czasem spędzonym na dworze i zminimalizować ryzyko zarażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami, koniecznie zadbaj o zastosowanie odpowiednich środków ochronnych. Dla bolończyków wybierz obrożę Deltatic w rozmiarze small, która nie tylko ma właściwy obwód dla psa tej wielkości, ale również dostosowaną do jego wagi dawkę substancji czynnej.

Czy deltametryna jest szkodliwa?

Deltametryna nie ma negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie psa. Jej ilość w produkcie jest dobrana w taki sposób, aby dawka była skuteczna, a jednocześnie minimalnie oddziaływała na organizm. Dzięki temu możesz stosować obrożę Deltatic zarówno u psów dorosłych, jak i u szczeniąt już po 7. oraz u suk w okresie laktacji.

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla bolończyka sprawdzi się najlepiej, polecamy produkt o długotrwałym działaniu, taki jak obroża Deltatic. Dzięki niej ochronisz swojego psa przed ukąszeniami nawet przez sześć miesięcy, co pozwoli Wam cieszyć się wspólnym czasem spędzonym na świeżym powietrzu o każdej porze roku!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.