obroża przeciw kleszczom dla dalmatyńczyka

Obroża na kleszcze dla dalmatyńczyka

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla dalmatyńczyka?

Ukąszenia kleszczy mogą skutkować zarażeniem psa trudnymi w leczeniu, mogącymi prowadzić nawet do śmierci chorobami, takimi jak babeszjoza czy borelioza. Ze względu na ocieplenie klimatu, ryzyko kontaktu z kleszczem występuje przez cały rok, nie tylko wiosną i latem. Jako odpowiedzialny właściciel z pewnością starasz się chronić swojego psa przed chorobami, na przykład poprzez szczepienia. Równie ważnym elementem profilaktyki jest zabezpieczenie przed ukąszeniem kleszczy.

obroże przeciw kleszczom

Dlaczego warto wybrać dla swojego psa obrożę Deltatic?

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla dalmatyńczyka sprawdzi się najlepiej, koniecznie rozważ obrożę Deltatic. Ten sposób ochrony ma wiele zalet. Przede wszystkim, wyróżnia się długim okresem działania, który wynosi aż 6 miesięcy. Obroża Deltatic działa nie tylko na kleszcze — zapobiega również ukąszeniom komarów, które są nosicielami groźnych dla psów nicieni oraz przed ugryzieniami muchówek mogącymi prowadzić do wystąpienia leiszmaniozy. Jest przy tym całkowicie neutralna dla psa, o czym najlepiej świadczy możliwość jej stosowania u suk w okresie laktacji i u szczeniaków już od 7. tygodnia życia.

Dalmatyńczyki to psy niezwykle energiczne i aktywne, którym trzeba zapewnić odpowiednią dawkę ruchu. Podczas zabawy taki pies narażony jest nie tylko na ryzyko ukąszenia przez kleszcza. Może również przypadkowo zahaczyć obrożą, na przykład o elementy ogrodzenia. Twórcy obroży Deltatic zadbali o to, aby pies był w niej bezpieczny — specjalny system zapobiegający uduszeniu pozwoli psu łatwo uwolnić się z obroży, gdy zajdzie taka konieczność.

W jaki sposób działa obroża na kleszcze?

Obroża Deltatic jest weterynaryjnym produktem leczniczym. Jej efektywność opiera się na wydzielaniu substancji czynnej — deltametryny, która dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii uwalniania jest stopniowo, zapewniając stałą ochronę przez długi czas. Deltametryna działa również odstraszająco na kleszcze, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko przeniesienia kleszcze do domu na sierści Twojego pupila. Substancja czynna paraliżuje kleszcze, które tracą koordynację ruchową i nie są w stanie skutecznie ukąsić zwierzaka, co chroni go przed zarażeniem drobnoustrojami. Dzięki kilku efektom działania obroża na kleszcze dla dalmatyńczyka jest bardzo dobrym wyborem, jeśli zależy Ci na skutecznej profilaktyce chorób zakaźnych.

Jaką obrożę dla dalmatyńczyka wybrać?

Koniecznie dopasuj obrożę do gabarytów Twojego zwierzaka. Dalmatyńczyki to dość duże psy, dlatego dla większości z nich najlepsza będzie obroża Deltatic w rozmiarze maxi, której maksymalny obwód wynosi 75 cm. W przypadku szczeniaków, w zależności od obwodu karku wybierz model mini lub medium. Dawka substancji czynnej jest dostosowana do rozmiaru obroży i masy psa w taki sposób, aby zapewniać skuteczne działanie przeciw ukąszeniom i bezpieczeństwo stosowania.

Ochrona Twojego psa przed ukąszeniami kleszczy pozwoli Wam cieszyć się wspólnymi spacerami bez przykrych konsekwencji. Obroża na kleszcze Deltatic to doskonały wybór dla Twojego dalmatyńczyka!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.