Obroża przeciw kleszczom dla shih tzu

Obroża na kleszcze dla shih tzu

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla shih tzu?

Ze względu na to, że shih tzu to pogodnie usposobione i towarzyskie pieski rodzinne, które mogą bez przeszkód mieszkać w bloku, są bardzo chętnie wybieraną rasą. Ponieważ jednak zwierzęta te mają nieco dłuższą i dość obfitą sierść, łatwo przeoczyć wczepione w ich skórę kleszcze, które są całorocznym problemem wszystkich właścicieli czworonogów – nie tylko w cieplejszych okresach w ciągu roku. Zastanawiasz się, co na kleszcze dla shih tzu? Rekomendujemy wybór obroży Deltatic!

obroże przeciw kleszczom

Czym jest obroża na kleszcze dla shih tzu Deltatic?

Deltatic to obroża przeciw kleszczom dla shih tzu, która jest produktem leczniczym dedykowanym do stosowania u zwierząt. Ma działanie:

  • – odstraszające – ogranicza ryzyko atakowania psa przez kleszcze, muchówki i inne insekty. Dzięki temu chroni zwierzę przed zachorowaniem na rozmaite choroby przenoszone przez pajęczaki i owady.
  • – insektobójcze – zabija kleszcze, które nie stracą wcześniej zdolności do poruszania się i ukąszą pieska.

Zalety stosowania obroży Deltatic u shih tzu

Obroże Deltatic są wyjątkowo proste w użyciu – wystarczy założyć je pupilowi na szyję, a substancja czynna, która została w nich zawarta, samoistnie rozprzestrzeni się po skórze pupila. Bardzo korzystne jest to, że produkt w żaden sposób nie pachnie, dzięki czemu nie przeszkadza zwierzakowi w funkcjonowaniu i nie jest dla niego uciążliwy. 

Produkt można stosować u psów powyżej 7. tygodnia życia, zatem możesz ochronić nim szczeniaka tuż po zakończeniu jego okresu ochronnego, podczas którego zazwyczaj nie wychodzi z domu. Wśród innych zalet Deltatic wymienia się to, że:

  • chroni przed ukąszeniami komarów i kleszczy przez okres 6 miesięcy, natomiast przed muchówkami przez 5 miesięcy,
  • – znacznie ogranicza ryzyko zakażenia leiszmaniozą, która dla nieleczonych piesków jest śmiertelna,
  • uwalnia deltametrynę stopniowo i równomiernie przez cały okres ważności produktu – to wyjątkowo ważne dla zachowania jego skuteczności oraz bezpieczeństwa shih tzu,
  • – ma zapięcie bezpieczeństwa, które w razie zahaczenia nie spowoduje uduszenia pupila, a samoistnie rozepnie się pod wpływem wzmożonego nacisku.

To obroża dla wszystkich ras i rozmiarów psów – jeżeli w domu oprócz shih tzu posiadasz również inne psy, kup Deltatic dla każdego z nich!

Środki bezpieczeństwa podczas stosowania Deltatic

Produkt działa wyłącznie na powierzchni ciała pupila i nie wchłania się do krwioobiegu, jednak należy szczególną uwagę poświęcić temu, by dobrać go odpowiednio do rozmiarów zwierzaka. Nie wolno stosować go u kotów. Chociaż kontakt z wodą nie obniży skuteczności obroży, nie wolno dopuszczać do tego, by pies pływał w nim w zbiornikach wodnych, ponieważ deltametryna jest toksyczna dla ryb i innych zwierząt wodnych.

Działanie substancji czynnej znajdującej się w obroży zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z doborem odpowiedniego rozmiaru obroży dla swojego psiaka, skontaktuj się z lekarzem weterynarii.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.