Obroża na kleszcze dla dużego psa

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

Obroża na kleszcze dla dużego psa

Obroża dla psa to nie tylko gadżet służący do zapinania smyczy, ale również jako obroża lecznicza daje możliwość zabezpieczenia naszego czworonożnego przyjaciela przed czyhającymi na niego niebezpieczeństwami. Chodzi tu oczywiście o nieprzyjemne insekty i kleszcze oraz groźne choroby, którymi pupil może się od nich zarazić.

Bezpieczne spacery bez obaw o kleszcze!

Jak powszechnie wiadomo, kleszcze znajdują się dosłownie wszędzie – w wysokiej trawie, na drzewach w parku, we własnym ogródku, a nawet w krzakach na zabudowanym osiedlu. Są niezwykle niebezpieczne, gdyż przenoszą groźne choroby takie jak borelioza, czy babeszjoza, które może doprowadzić nawet do śmierci naszego czworonożnego przyjaciela. 

Niestety działanie kleszczy jest niewiarygodnie szybkie – przyjmuje się, że po 48 godzinach przekazana jest wystarczająca dawka patogenów, aby spowodować chorobę, dlatego tak ważna jest profilaktyka i przedwczesne działanie gwarantujące ochronę. Z pomocą przychodzi tutaj obroża Deltatic.

Czym charakteryzuje się obroża na kleszcze Deltatic?

Przede wszystkim jest to produkt uniwersalny, nadaje się dla każdego większego czworonoga. Ponadto założenie obroży na kleszcze dla labradora jest niezwykle wygodne, dzięki czemu obroża nie uwiera oraz nie wbija się w szyję psiaka. Ma wygodne zapięcie i wykonana jest tylko z najlepszej jakości materiałów – jest bezzapachowa i w pełni bezpieczna. Oprócz tego obroża na kleszcze dla dużego psa jest odporna na wilgoć i wodę. Warto wspomnieć również, że jest to produkt, który oprócz ochrony przed kleszczami, odstrasza także komary i muchówki.

Dlaczego warto wybrać obrożę na kleszcze Deltatic dla Twojego psa?

Obroża na kleszcze dla dużego psa Deltatic jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar, biorąc pod uwagę wielkość karku pupila. W przypadku dużych psów polecamy rozmiar L, który pasuje na maksymalny obwód szyi 75 cm. Dawka substancji czynnej zawarta w obroży jest dostosowana do gabarytów psa, aby zapewniać skuteczną ochronę bez wywoływania skutków ubocznych w organizmie czworonoga.

Deltametryna jest w sposób ciągły uwalniana z obroży do sierści i warstwy lipidowej skóry. Substancja czynna rozprzestrzenia się z miejsca bezpośredniego kontaktu na całą powierzchnię skóry poprzez warstwę lipidową i okrywę włosową. Poziom wchłaniania deltametryny przez skórę jest niski. Należy pamiętać, że ze względu na ocieplenie klimatu kleszcze są aktywne o każdej porze roku, dlatego warto dbać o zabezpieczenie psa przed ich ukąszeniami przez cały rok.

Obroża przeciw kleszczom dla dużego psa Deltatic wyróżnia się wysoką skutecznością, ponieważ działa na kilka sposobów. Substancja czynna odstrasza kleszcze, muchówki i komary, które trzymają się z daleka od Twojego pupila. Dzięki temu nie musisz martwić się o przenoszenie pasożytów do domu na sierści zwierzaka. Jeśli jednak znajdą się na jego skórze, deltametryna paraliżuje ich układ nerwowy, przez co tracą zdolność do ugryzienia.

Obroża Deltatic łączy w sobie wysoką skuteczność, bezpieczeństwo oraz łatwość stosowania. Jeżeli zależy Ci na tym, aby ochronić Twojego psa przed zakażeniem chorobami takimi jak babeszjoza, leiszmanioza, dirofilarioza czy odkleszczowe zapalenie mózgu, obroża na kleszcze dla dużego psa Deltatic to bardzo dobry wybór.

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

Jak działa obroża na kleszcze dla dużego psa?

Jej działanie polega na stopniowym uwalnianiu z mikroportów macierzy polimerowej substancji czynnych. Pełne rozprowadzenie środka po skórze naszego pupila trwa około pięć dni, dlatego tak ważne jest, aby działać zapobiegawczo. Produkt jest zapakowany hermetycznie, co sprawia, że zaczyna działać w momencie otwarcia opakowania. Warto wspomnieć także, że obroża ta jest bardzo trwała i wytrzymała, dlatego nie musimy się obawiać, że pies uszkodzi ją podczas zabawy na świeżym powietrzu. 

Dodatkowym atutem produktu Deltatic jest długa ochrona pupili – jedna obroża na kleszcze dla dużych psów działa nawet przez kilka miesięcy. Bardzo ważne jest, aby nie ściągać jej bez potrzeby, powinna pozostać na szyi naszego czworonoga przez cały czas. Istotnym aspektem jest także fakt, że czworonożny przyjaciel jest chroniony w najlepszy możliwy sposób.

Obroża na kleszcze dla dużego psa - labrador, owczarek niemiecki, dog niemiecki, mastif, bernardyn, rottweiler

Zapraszamy do zapoznania się z zaletami obroży Deltatic przeciwko kleszczom, komarom i muchówkom, która jest dostępna w trzech rozmiarach, dzięki czemu można ją dopasować do psa każdej wielkości — od rasy toy po dużego psa.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.