obroża na kleszcze dla rottweilera

Obroża na kleszcze dla rottweilera

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla rottweilera?

Jeśli Twojego psa ukąsi kleszcz, będzie to wymagało Twojej interwencji i usunięcia pasożyta, co będzie nieprzyjemne i stresujące dla pupila, ale przede wszystkim może skutkować zakażeniem niebezpieczną chorobą — babeszjozą. Aby temu zapobiec, koniecznie zabezpiecz swojego psa, stosując odpowiednie środki. Obroża na kleszcze dla rottweilera Deltatic ochroni go nie tylko przed kleszczami, lecz również przed komarami i muchówkami, które mogą być nosicielami równie groźnych jak babeszjoza chorób.

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża Deltatic?

Substancją czynną w przypadku tego produktu jest deltametryna, której mechanizm działania powoduje, że ma działanie także odstraszające pasożyty — sprawia, że trzymają się one z daleka od Twojego zwierzaka. Zaburzając koordynację i paraliżując je, deltametryna odbiera im zdolność do ukąszenia Twojego psa. Dzięki temu działa profilaktycznie i chroni Twojego psa przed zakażeniem.

Substancja uwalniana jest w sposób ciągły i stopniowy, co zapewnia nieprzerwane działanie obroży nawet do 6 miesięcy. Długi okres działania jest bardzo ważny, ponieważ ze względu na ocieplenie klimatu kleszcze mogą być aktywne o każdej porze roku. Dwie obroże na kleszcze Deltatic wystarczą, aby zabezpieczyć rottweilera przez cały rok!

Jaką obrożę na kleszcze wybrać dla rottweilera?

Przede wszystkim powinna ona być dobrana do rozmiaru psa — dla dorosłego rottweilera doskonale sprawdzi się obroża na kleszcze Deltatic dla dużych ras. Rozmiar maxi ma maksymalny obwód 75 cm, który dopasujesz odpowiednio do szyi swojego psa. Obroża powinna dość ściśle przylegać do ciała zwierzaka, aby substancja czynna mogła przenikać przez skórę. Dla jego komfortu postaraj się, by pomiędzy obrożą a karkiem Twojego pupila pozostała wolna przestrzeń o szerokości dwóch palców.

Produkt zawiera odpowiednio dobraną dawkę substancji czynnej — jest ona bezpieczna i skuteczna. Jeśli Twój pies jest młody, dobierz obrożę, która będzie odpowiadała jego wadze i wielkości karku. Obroża Deltatic może być stosowana u szczeniąt już po 7. tygodniu życia!

Czy obroża na kleszcze Deltatic to produkt bezpieczny?

Zdecydowanie tak! Jest to leczniczy wyrób weterynaryjny. Nie tylko może być stosowany u młodych psów, ale również u suk w okresie laktacji, co potwierdza, że substancja czynna nie ma negatywnego wpływu na zdrowie psa. Obroża na kleszcze chroni Twojego pupila, zabezpieczając go przed zachorowaniem na trudne w leczeniu i zagrażające jego życiu choroby przenoszone przez pasożyty.

Producent zadbał również o bezpieczeństwo jeśli chodzi o samą konstrukcję obroży. Obroża nie tylko jest elastyczna, ale posiada specjalny mechanizm bezpiecznego zapięcia, dzięki któremu pies może łatwo samodzielnie uwolnić się z obroży, gdy na przykład zaczepi się nią o ogrodzenie, co zapobiega uduszeniu. Jest to szczególnie istotne w przypadku aktywnych psów, do jakich niewątpliwie należą rottweilery.

Jeśli chcesz cieszyć się spacerami i spędzaniem czasu ze swoim psem na świeżym powietrzu nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo, koniecznie pomyśl o odpowiedniej ochronie przed kleszczami — wybierz dla swojego rottweilera obrożę na kleszcze Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.