obroża na kleszcze dla spaniela

Obroża na kleszcze dla spaniela

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla spaniela?

Obroże na kleszcze Deltatic dla spanieli to nowoczesny produkt weterynaryjny, który zapobiega ukąszeniom kleszczy, muchówek i innych pasożytów. Odstrasza je, a w sytuacji, w której dojdzie do ugryzienia, powoduje śmierć pajęczaków i ich samoistne wypadnięcie. Obrożę można stosować już u szczeniąt powyżej 7. tygodnia życia. Produkt posiada zabezpieczenia przed zgubieniem i jest bezzapachowy – dzięki temu nie jest drażniący, ani dla psa, ani dla domowników.

obroże przeciw kleszczom

Dlaczego obroża na kleszcze dla spaniela to podstawa?

Spaniele to uwielbiane przez rodziny pieski o dłuższej sierści. Ponieważ pierwotnie były to psy myśliwskie, wciąż zaobserwować można u nich dość silny instynkt łowiecki i skłonność do harców na otwartym terenie. Spaniele hodowano specjalnie do polowań w wysokiej trawie, w której miały odnajdywać zwierzynę. Obecnie są to rodzinne psy, z którymi chętnie chodzimy na spacery, często przebywając w miejscach, w których żerują komary, muchówki i kleszcze. Jeżeli posiadasz spaniela, koniecznie zaopatrz się w obrożę Deltatic.

Deltatic – obroża na kleszcze dla spaniela z zabezpieczeniem przed uduszeniem

Obroża posiada zabezpieczenie przed uduszeniem pupila – w sytuacji mocnego nacisku, zapięcie otwiera się, a pies bez szkód dla zdrowia może kontynuować spacer. Taki rodzaj ochrony jest przydatny każdorazowo, gdy zwierzę zaczepi się np. o gałąź czy ogrodzenie podczas przebywania w ogrodzie lub poza terenem posesji.

Nawet jeżeli właściciel niemal cały czas ma na oku swojego spaniela, może zdarzyć się, że zwierzę zahaczy obrożą o wystający element infrastruktury i udusi się, zanim ten zdąży mu pomóc. Specjaliści projektujący Deltatic przewidzieli wszystkie zagrożenia czyhające na małe psy i stworzyli obrożę, która chroni je na każdy możliwy sposób!

Co na kleszcze dla spaniela? Deltatic!

Obroża na kleszcze dla spaniela pozwala na:

  • – ochronę pupila przed ugryzieniami i chorobami przenoszonymi przez pasożyty,
  • – swobodne wycieczki ze swoim psem po lasach, łąkach i pastwiskach,
  • – wydłużenie okresu ochronnego do 6 miesięcy w przypadku kleszczy i komarów oraz do 5 miesięcy w odniesieniu do muchówek,
  • – spacery w deszczu i po mokrej trawie – produkt nie traci wówczas swoich właściwości.

Obroże Deltatic są jednym z najłatwiejszych w stosowaniu produktów na kleszcze dla psów. Wystarczy założyć je na szyję pupila tak samo, jak zwykłe obroże. Wyróżniają się skutecznością działania oraz możliwością dopasowania rozmiaru do szyi konkretnego zwierzęcia. Dla spaniela wybierz najmniejszy rozmiar obroży.

Deltatic bazuje na deltametrynie, która uwalnia się stopniowo na sierść i skórę przez cały okres wskazany na opakowaniu. Produkt działa wyłącznie powierzchniowo i nie przedostaje się do krwioobiegu zwierzęcia. Obroży nie wolno stosować u kotów.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi wariantami produktu. Z naszej strony dowiesz się, gdzie można kupić obrożę na kleszcze dla spaniela. Już dziś zacznij chronić swojego psa przed ukąszeniami pasożytów!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.