obroża na kleszcze dla bulteriera

Obroża na kleszcze dla bulteriera

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla bulteriera?

Jeśli zależy Ci na zdrowiu swojego pupila, właściwe zabezpieczenie psa przed ukąszeniami kleszczy jest nie mniej ważne niż regularne szczepienia profilaktyczne, ponieważ kleszcze mogą przenosić drobnoustroje wywołujące niebezpieczne choroby. Co więcej, ze względu na ocieplenie klimatu, pies narażony jest na kontakt z nimi przez cały rok. Sprawdź, w jaki sposób ochronić swojego bulteriera przed ukąszeniami!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża przeciw kleszczom Deltatic?

Nowoczesna technologia wykorzystująca specjalne mikrokapsułki pozwala na stopniowe i powolne uwalnianie substancji czynnej — deltametryny,która jest w sposób ciągły uwalniana z obroży do sierści i warstwy lipidowej skóry. Substancja czynna rozprzestrzenia się z miejsca bezpośredniego kontaktu na całą powierzchnię skóry, poprzez warstwę lipidową i okrywę włosową. Dawka dobrana jest w taki sposób, aby zapewniać efektywną ochronę, jednocześnie nie wywołując u zwierzaka żadnych skutków ubocznych. O bezpieczeństwie stosowania obroży na kleszcze Deltatic doskonale świadczy fakt, iż może być wykorzystywana również u szczeniąt (po 7. tygodniu życia) i u suk karmiących.

Deltametryna działa wielotorowo. Przede wszystkim odstrasza kleszcze, zapobiegając ich bytowaniu na skórze zwierzaka, dzięki czemu pupil nie będzie przenosił pasożytów do domu na sierści. Drugi efekt działania substancji polega na paraliżowaniu układu nerwowego kleszczy, które tracą koordynację ruchową i nie są w stanie ukąsić psa.

Przed jakimi chorobami chroni obroża na kleszcze Deltatic?

Poprzez ukąszenie kleszcza Twój pupil może zostać zarażony chorobotwórczymi drobnoustrojami, które wywołują niebezpieczne dla zdrowia i życia zwierzaka choroby takie jak babeszjoza, borelioza czy anaplazmoza. Podczas ukąszenia kleszcz przebija skórę psa i ma bezpośredni kontakt z jego krwią, co niesie ze sobą bardzo duże ryzyko zakażenia. Obroża Deltatic wykazuje również działanie ochronne przed ukąszeniami komarów i muchówek. Insekty te mogą być nosicielami pasożytów wywołujących leiszmaniozę oraz dirofilariozę. Stosowanie produktów ochronnych takich jak obroża Deltatic pozwoli też zabezpieczyć Twojego psa przed nieprzyjemnymi skutkami ukąszenia takimi jak swędzenie, obrzęk, reakcje alergiczne czy uszkodzenia i zapalenia skóry wywołane drapaniem. Jeśli szukasz produktu, który zagwarantuje Twojemu psu kompleksową ochronę przed ukąszeniami, obroża Deltatic jest świetnym rozwiązaniem!

Co na kleszcze dla bulteriera będzie najlepszym wyborem?

Obroża Deltatic to weterynaryjny środek leczniczy, który jest nie tylko wyjątkowo skuteczny, ale również bezpieczny. Odpowiednio dobrana dawka substancji czynnej gwarantuje efektywne działanie, która utrzymuje się nawet do 6 miesięcy, jednocześnie nie wywołując żadnych skutków ubocznych u psa.

Specjalna konstrukcja z bezpiecznym zapięciem umożliwia zwierzakowi łatwe uwolnienie się z obroży, gdy przypadkiem zahaczy nią na przykład o ogrodzenie. To niezwykle ważne w przypadku psów tak energicznych i aktywnych jak bulteriery, które uwielbiają spędzać czas na zabawie na świeżym powietrzu. Jeśli szukasz produktu, który skutecznie zabezpieczy Twojego bulteriera przed ukąszeniami kleszczy, polecamy obrożę Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.