gallery image

Obroża na kleszcze dla psa powyżej 8kg

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla psa 8kg?

Każdy pies przebywając na świeżym powietrzu czuje się rozanielony i wolny. Spacer wiąże się jednak z pewnym ryzykiem. Na naszych pupili codziennie czyhają kleszcze, komary, muchy i inne insekty. Odpowiednio dobrana obroża dla pupila pozwoli Ci zapanować nad jego bezpieczeństwem podczas spacerów. Jest to więc jeden z podstawowych elementów wyprawki czworonoga. Sprawdź, jaka obroża na kleszcze dla psa powyżej 8 kg będzie odpowiednia.

obroże przeciw kleszczom

Czym jest obroża na kleszcze dla psa powyżej 8 kg?

Swojemu czworonożnemu przyjacielowi warto podarować to, co najlepsze. Akcesorium na psim karku powinno być nie tylko ładne, ale i skuteczne w walce z uporczywymi kleszczami i pozostałymi insektami. Innowacyjna, lecznicza obroża na kleszcze Deltatic została specjalnie opracowana tak, by zapewnić psiakom pełną ochronę. Zawiera mikrokapsułki z deltametryną. Jest to substancja czynna, będąca organicznym związkiem chemicznym. Wnika w organizm szkodnika, wywołując u niego nadpobudliwość i paraliż. To w połączeniu z drgawkami przyczynia się do jego śmierci. 

Deltametryna jest bezpieczna dla psa, ale bardzo szkodliwa dla kleszczy. Dzięki stopniowemu uwalnianiu się z mikroportów macierzy polimerowej substancji czynnej pupil znajduje się pod stałą ochroną przez okres sześciu miesięcy. Obroża na kleszcze dla psa powyżej 8 kg, to wariant medium o długości 60 cm. 

Pupil ważący od 8 do 40 kg kwalifikowany jest jako średni. Idealnie sprawdzi się więc w przypadku ras, takich jak: beagle, pinczer niemiecki, welsh corgi pembroke czy buldog francuski. Oczywiście niektóre psy małych ras również mogą sięgać 8 – 10 kg, dlatego warto przed zakupem zważyć, a także zmierzyć obwód szyi swojemu czworonogowi. 

Wszystkie modele obroży posiadają specjalny mechanizm, który zapobiega uduszeniu się zwierzęcia. Mają także bezpieczne zapięcie. Jeśli pies zahaczy o jakikolwiek wystający element, co bardzo często się zdarza, zwłaszcza jeśli jest ruchliwy, to bez problemu się uwolni. Akcesorium się rozluźni, co pozwoli czworonogowi na dalszą zabawę bez poczucia bólu. 

Obroża na kleszcze dla psa powyżej 8 kg – przed czym jeszcze chroni?

Psiakom codziennie zagrażają pajęczaki. Obroża Deltatic je odstrasza, nie dopuszczając tym samym do zaatakowania pupila. Zabezpiecza to psa przed niebezpiecznymi chorobami, które przenoszą się poprzez ukąszenia. Należą do nich: borelioza, erlichioza czy babeszjoza. 

Idealnie sprawdza się nie tylko jako ochrona przed kleszczami, ale i uporczywymi komarami. Niebezpieczny Culex pipiens może doprowadzić do tego, że u psa pojawi się patogen nicieni sercowych. Konsekwencją tego jest niewydolność serca pupila. Odstrasza ona także muchówki, chroniąc przed leiszmaniozą – schorzeniem będącym śmiertelnym zagrożeniem. 

Najlepsza obroża ochronna dla psa powyżej 8 kg – to coś, co zaczyna zaprzątać głowę wszystkim opiekunom zwierząt w okresie wiosenno-letnim. Kleszcze to niebezpieczne insekty, które potrafią osłabić organizm, a w najgorszych przypadkach doprowadzić do śmierci pupila. Nie lekceważ więc niebezpieczeństwa i spraw swojemu czworonogowi skuteczną obrożę Deltatic. 1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.