Obroża przeciw kleszczom dla labradora

Obroża na kleszcze dla psa 40kg

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla psa 40kg?

Każdy z nas na początku wspólnej przygody z pupilem, zakupuje niezbędne mu akcesoria. Najczęściej są to miski, legowisko i obroża. Ta ostatnia nie służy jedynie do zapinania smyczy, ale daje także możliwość zabezpieczenia czworonożnego przyjaciela przed zagrożeniami, jakie czyhają na zewnątrz. Obroża na kleszcze dla psa 40 kg chroni przed nieprzyjemnymi insektami i kleszczami, które przenoszą groźne dla pupila choroby.
obroże przeciw kleszczom

Obroża na kleszcze dla psa 40 kg – bezpieczne spacery

Kleszcze to pajęczaki, które można spotkać wszędzie i niepotrzebna jest wizyta w lesie, by spacer zakończył się ze wbitym w skórę pasożytem. Znajdują się w wysokiej trawie, na drzewach i niższych krzewach w parku, ogródku i na zabudowanym osiedlu. Stanowią duże zagrożenie dla czworonoga, ponieważ przenoszą groźne choroby, do których należą m.in.: borelioza i babeszjoza. W skrajnych przypadkach mogą doprowadzić nawet do śmierci pupila. 

Obroża na kleszcze Deltatic dla psa 40 kg jest bezpiecznym produktem weterynaryjnym. Swoje działanie zawdzięcza deltametrynie, czyli substancji czynnej, będącej organicznym związkiem chemicznym. Dzięki temu, że uwalnia się stopniowo, zapewnia stałą ochronę przez okres 6 miesięcy. Obroża Deltatic nie tylko zabezpiecza pupila przed kleszczami, ale także muchówkami i komarami. To gwarantuje czworonogowi kompleksową ochronę przed ukąszeniami insektów. Działa po ukąszeniu, jak i przed – odstrasza insekty. 

Kleszcze działają niewiarygodnie szybko, a ryzyko związane z przeniesieniem chorób pojawia się pomiędzy 24-48h od ukąszenia. Po tym czasie przekazana jest już wystarczająca dawka patogenów, które mogą wywołać niepożądane skutki – osłabienie, a nawet śmierć psa. 

Obroża na kleszcze dla psa 40 kg – niezawodna ochrona dla każdego, dużego czworonożnego przyjaciela

W stosowaniu obroży przeciw kleszczom istotny jest dobór odpowiedniego rozmiaru do obwodu szyi i wagi pupila. Wpływa to nie tylko na komfort noszenia, ale także na dawkę substancji czynnej, która zawarta jest w produkcie. Pies ważący od 40 kg wzwyż, często zaliczany jest do dużych ras, co sprawia, że idealnie sprawdzi się obroża 75 cm. Dzięki elastyczności, bez problemu dopasuje się do szyi każdego psa. Do 40-kilogramowych psów należą m.in. takie rasy jak: rottweiler czy berneński pies pasterski. 

Obroża na kleszcze dla psa 40 kg jest zapakowana hermetycznie, dzięki czemu nie zacznie działać do momentu otwarcia opakowania. Charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością, co sprawia, że nie należy się obawiać, że psiak uszkodzi ją podczas zabawy. Niezwykle istotne jest to, aby nie ściągać jej bez potrzeby – powinno się ją pozostawiać na szyi pupila przez cały czas, aż do upływu 6 miesięcy. Dzięki niej każdy czworonożny przyjaciel zabezpieczony jest przed kleszczami w najlepszy możliwy sposób. Nie ignoruj czyhającego na zewnątrz zagrożenia i spraw swojemu czworonogowi skuteczną obrożę Deltatic.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.