Obroża na kleszcze dla małego psa

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

Obroża na kleszcze dla małego psa

Sezon na kleszcze w związku z ociepleniem klimatu trwa cały rok. Niestety właściciele często zapominają o zakupie odpowiednich obroży przeciw kleszczom na czas, narażając swoje zwierzęta na choroby odkleszczowe, swędzenie i inne dolegliwości, nie wspominając już o przynoszeniu pajęczaków do domu. Deltatic to profesjonalny, weterynaryjny produkt leczniczy z deltametryną, który ochroni Twojego czworonoga nie tylko przed kleszczami, ale również muchówkami i komarami.

 

Chroń swojego psa, wybierając odpowiednią obrożę!

Kluczowy w stosowaniu obroży przeciw pasożytom jest dobór jej odpowiedniego rozmiaru do szyi oraz wagi psa. Jest to istotne nie tylko z uwagi na jego komfort i wygodę, ale także dawkę substancji czynnej zawartej w produkcie. Obroża na kleszcze dla małego psa ma jej na tyle dużo, by odstraszać i zabijać szkodniki, a jednocześnie nie wpływa w negatywny sposób na zdrowie psa. Obroże 35 cm są elastyczne, więc bez problemów dopasujesz je do każdej szyi malutkiego czworonoga!

Jakie są zalety stosowania obroży Deltatic dla małych psów?

Obroża na kleszcze dla Yorka, Jamnika, Chihuahua czy Szpica i innych małych ras pozwala chronić je przed kleszczami, muchówkami i komarami – to już wiemy! Jakie jeszcze są zalety jej stosowania?

  • – Początkowo może być stosowana już u bardzo małych psów w typie Toy o masie ciała poniżej 1kg. 
  • – Zapewnia prawdopodobnie najdłuższą ochronę na rynku, ponieważ działa aż do 6 miesięcy!
  • – Posiada mechanizm zwalniający, który odpina obrożę w sytuacji, gdy pies zahaczy o wystający przedmiot – zapobiega to jego uduszeniu i zranieniu.
  • – Chroni w sposób wielotorowy – odstrasza i zabija pasożyty, utrudniając im wbicie się w skórę pupila oraz sprawiając, że jej zapach jest dla nich nieatrakcyjny.

Pamiętaj, że mimo że mini obroża 35 cm jest dedykowana dla bardzo małych psów, nie można stosować jej u szczeniąt poniżej 7 tygodni życia, ani u kotów. Każdorazowo chęć założenia zwierzęciu produktu należy skonsultować z weterynarzem oraz zapoznać się z jego ulotką w celu zachowania niezbędnych środków bezpieczeństwa.

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

Dlaczego warto stosować obroże u małych psów?

Obroża na kleszcze dla małego psa ochroni go przed zakażeniem:

  • – Nicieniami – będącymi przyczyną kłopotliwych dolegliwości żołądkowo-jelitowych u zwierząt, a także niewydolności serca u psów.
  • – Boreliozą – chociaż jest uleczalna przy wdrożeniu antybiotykoterapii, bywa niezauważona na czas i może doprowadzić nawet do śmierci pupila.
  • – Anaplazmozą – wywoływaną przez bakterie Anaplasma phagocytophilum. Wiąże się z gorączką, a czasami również krwawieniami z nosa, bólem, apatią i wybroczynami.
  • – Bebeszjozą – która upośledza funkcjonowanie czerwonych krwinek, a nieleczona prowadzi do śmierci.

Stosowanie obroży na kleszcze pozwala uniknąć wbicia się pajęczaka w skórę pupila, a w sytuacji, gdy do tego dojdzie, ułatwia jego paraliż i śmierć, co znacznie obniża ryzyko zachorowania na choroby odkleszczowe. Noszenie przez małe psiaki obroży to nie tylko odpowiedzialność, ale wręcz konieczność! Zapewnij swojemu pupilowi bezpieczeństwo i poznaj obrożę Deltatic!

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.