obroża na kleszcze dla doga niemieckiego

Obroża na kleszcze dla doga niemieckiego

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla doga niemieckiego?

Kleszcze przenoszą wiele groźnych i trudnych w leczeniu chorób. Ich ukąszenie może skutkować zarażeniem psa między innymi babeszjozą czy boreliozą. Jako odpowiedzialny właściciel, powinieneś dbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego czworonoga przed kleszczami przez cały rok, ponieważ przez globalne ocieplenie są one aktywne o każdej porze roku. Dla psów, które mimo swojej eleganckiej postury, lubią spędzać czas aktywnie, doskonałym wyborem będzie obroża na kleszcze Deltatic.
obroże przeciw kleszczom

Jak skutecznie ustrzec psa przed ugryzieniami kleszczy?

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla doga niemieckiego sprawdzi się najlepiej, koniecznie weź pod uwagę zalety obroży Deltatic. Ochroni nie tylko przed ukąszeniem kleszczy, ale również komarów i muchówek, które przenoszą nicienie i pierwotniaki wywołujące leiszmaniozę. Deltametryna, czyli substancja czynna w obroży Deltatic, wpływa na układ nerwowy kleszczy w taki sposób, że tracą koordynację ruchową i stają się niezdolne do ukąszenia. Dzięki efektowi odstraszania pasożytów obroża minimalizuje ryzyko przeniesienia kleszcza do domu na ciele Twojego pupila.

Czy obroża przeciw kleszczom dla doga niemieckiego jest bezpieczna?

Jako weterynaryjny wyrób leczniczy, produkt posiada wszystkie certyfikaty wymagane, aby mógł być wprowadzony do obrotu. Substancja czynna uwalniana jest stopniowo nawet do 6 miesięcy wsposób ciągły z obroży do sierści i warstwy lipidowej skóry w odpowiednio obliczonych dawkach, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na organizm czworonoga. O tym, że obroża Deltatic nie oddziałuje na zdrowie psa, najlepiej świadczy możliwość jej stosowania u suk w okresie laktacji i szczeniąt już od 7. tygodnia życia.

Warto również zwrócić uwagę na zastosowany system bezpiecznego zapięcia, który zapobiega uduszeniu zwierzaka, gdyby przypadkiem zahaczył obrożą na przykład o elementy ogrodzenia. Ma to szczególne znaczenie dla psów takich jak dog niemiecki, które są duże i mogą próbować pokonywać różne przeszkody na swojej drodze. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów oraz brak zapachu sprawia, że obroża jest dla psa zupełnie nieodczuwalna w użytkowaniu.

Obroża na kleszcze dopasowana do potrzeb doga niemieckiego

Obroża Deltatic dostępna jest w 3 rozmiarach. Dla dorosłych dogów niemieckich, które są jedną z największych ras psów na świecie, zdecydowanie wybierz rozmiar maxi. Jeśli Twój pies jest młody, dopasuj rozmiar do obwodu jego karku. Każda obroża jest elastyczna i regulowana, dlatego można ją w pewnym zakresie powiększać, gdy szczeniak będzie rósł.

Poza samym obwodem, obroże dla małych, średnich i dużych psów różnią się dawką substancji czynnej. Jej ilość jest odpowiednio dobrana do gabarytów czworonoga, zapewniając skuteczną ochronę.

Dzięki obroży możesz cieszyć się codziennymi spacerami ze swoim pupilem, nie narażając go na ukąszenia kleszczy. Koniecznie zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie swojego doga niemieckiego, wybierając obrożę na kleszcze Deltatic.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.