Obroża na kleszcze dla berneńskiego psa pasterskiego

Obroża na kleszcze dla berneńskiego psa pasterskiego

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla berneńskiego psa pasterskiego?

W związku z ociepleniem klimatu w naszej szerokości geograficznej kleszcze są aktywne przez cały rok, co skutkuje zwiększonym ryzykiem zarażania Twojego pupila przenoszonymi przez nie chorobotwórczymi drobnoustrojami. Koniecznie zadbaj o zdrowie swojego psa nie tylko poprzez profilaktyczne szczepienia, ale również stosując właściwe środki ochrony przed kleszczami. Jeżeli nie wiesz, co na kleszcze dla berneńskiego psa pasterskiego sprawdzi się najlepiej, dowiedz się więcej na temat obroży Deltatic i poznaj jej zalety!

obroże przeciw kleszczom

W jaki sposób działa obroża na kleszcze Deltatic?

Obroża Deltatic to weterynaryjny produkt leczniczy, w którym substancją czynną jest deltametryna. Dzięki wykorzystaniu technologii mikrokapsułek uwalniana jest w sposób spowolniony, działając nawet do 6 miesięcy. Deltametryna działa na kleszcze odstraszająco — dzięki temu nie bytują one na ciele psa. Z pewnością ten efekt docenią właściciele czworonogów o długiej sierści, takich jak berneńskie psy pasterskie, ponieważ pozwala to uniknąć przenoszenia do domu kleszczy. Na ciemnej sierści są zupełnie niewidoczne, przez co w przypadku berneńczyków kontrolowanie ich ewentualnej obecności na psie jest naprawdę trudne.

Deltametryna powoduje również paraliżowanie układu nerwowego kleszczy, muchówek i komarów, przez co stają się niezdolne do ukąszenia. Musisz pamiętać, że do zakażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami może dojść natychmiast w momencie wbicia kleszcza w skórę psa, dlatego tak ważne jest, aby uniemożliwić mu przerwanie ciągłości tkanek.

Obroża Deltatic nie tylko zabezpiecza przed ukąszeniem kleszczy, które mogą przenosić zarazki wywołujące u psa boreliozę i babeszjozę, ale także komarów i muchówek. Owady te są nosicielami dirofilariozy i jednej z najgroźniejszych chorób zakaźnych u psów — leiszmaniozy.

Czy obroża Deltatic jest bezpieczna?

Deltatic obroża na kleszcze dla berneńczyka może być stosowana u szczeniąt już od 7. tygodnia życia oraz u suk w okresie laktacji. To najlepszy dowód na to, że jest środkiem, który nie ma negatywnego wpływu na zdrowie psa. Zastosowana dawka substancji czynnej jest dobrana w taki sposób, aby gwarantować efektywne działanie, a jednocześnie nie wywoływać skutków ubocznych. W zależności od wybranego rozmiaru obroża zawiera różną ilość deltametryny, adekwatną do gabarytów czworonoga. Dla dorosłych psów rasy berneński pies pasterski polecamy rozmiar large, dla młodszych – small lub medium.

Obroża Deltatic ma system bezpiecznego zapięcia, który pozwoli Twojemu psu uniknąć uduszenia, gdy zaczepi obrożą na przykład o elementy ogrodzenia. To szczególnie ważne w przypadku aktywnych i chętnych do zabawy zwierzaków, do jakich należą berneńczyki. Czworonogi tej rasy przez całe życie zachowują szczenięcą energię i chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu, najchętniej w towarzystwie całej rodziny.

Obroża przeciw kleszczom dla berneńczyka

Jeśli zastanawiasz się, co wybrać na kleszcze dla berneńczyka, polecamy obrożę Deltatic! To skuteczny i sprawdzony produkt, który będzie chronić Twojego psa przed chorobotwórczymi pajęczakami i owadami aż do 6 miesięcy!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.