obroża na kleszcze dla basseta

Obroża na kleszcze dla basseta

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla basseta?

Choroby zakaźne przenoszone przez kleszcze mogą być bardzo niebezpieczne dla zwierzaków domowych. Wskutek ocieplenia klimatu Twój czworonożny przyjaciel jest narażony na ukąszenia kleszczy nie tylko w okresie wiosennym i letnim, ponieważ są one obecnie aktywne przez cały rok. Jeśli szukasz skutecznego produktu, który będzie chronił Twojego psa przed zakażeniem chorobotwórczymi drobnoustrojami, sprawdź, dlaczego warto wybrać obrożę Deltatic!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża na kleszcze Deltatic?

W przypadku obroży Deltatic substancją czynną jest deltametryna, która dzięki zastosowaniu specjalnej technologii mikrokapsułek, uwalniana jest stopniowo przez kilka miesięcy. Dzięki temu produkt skutecznie chroni Twojego psa nawet przez pół roku! Deltametryna nie tylko odstrasza kleszcze, zapobiegając bytowaniu pasożytów na skórze psa, ale również oddziałuje na ich układ nerwowy. Kleszcze są sparaliżowane i mają zaburzoną koordynację ruchową, przez co tracą zdolność do ugryzienia.

Wielokierunkowe działanie obroży Deltatic, które polega nie tylko na odstraszaniu kleszczy, ale również uniemożliwianiu im ukąszenia, pozwoli zabezpieczyć Twojego pupila przed przenoszonymi przez kleszcze chorobami — boleriozą, babeszjozą, anaplazmozą czy erlichiozą. Stosowanie środków chroniących przed kleszczami to działanie profilaktyczne, które odpowiedzialny opiekun psa powinien stosować tak samo regularnie jak szczepienia ochronne. Co więcej, obroża Deltatic jest efektywnym sposobem zapobiegania nie tylko ukąszeniom kleszczy, ale również komarów i muchówek, które mogą być nośnikami pasożytów wywołujących niebezpieczne dla psa choroby, takie jak leiszmanioza i dirofilarioza.

Czy obroża na kleszcze Deltatic jest bezpieczna?

Obroża Deltatic dostępna jest w trzech różnych rozmiarach, które dopasowane są do wielkości psa nie tylko obwodem, ale również zawartością substancji czynnej. Dzięki temu obroża działa skutecznie, ale nie wywołuje skutków ubocznych u zwierzaka. W zależności od gabarytów swojego basseta powinieneś wybrać obrożę w rozmiarze small lub medium. Obroża Deltatic może być stosowana również u szczeniąt (po 7. tygodniu życia) i suk karmiących, co najlepiej świadczy o bezpieczeństwie stosowania tego produktu.

Dlaczego ochrona przed kleszczami jest tak ważna dla basseta?

Jako właściciel psa rasy basset z pewnością doskonale wiesz, jak silny instynkt posiada Twój pupil. Buszowanie po zaroślach i krzakach podczas spacerów jest silniejsze od niego, ponieważ jest psem myśliwskim. Niestety jego upodobania sprawiają, że może być szczególnie narażony na kontakt z kleszczami oraz insektami takimi jak komary czy muchówki. Mimo nieco flegmatycznego i spokojnego charakteru pies tej rasy bardzo chętnie spędza czas na zabawie i zażywa aktywności na świeżym powietrzu.

Koniecznie zadbaj o bezpieczeństwo swojego czworonoga podczas wspólnych spacerów, stosując właściwe środki chroniące przed ukąszeniami. Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla basseta będzie najlepszym wyborem, polecamy obrożę Deltatic, która zapewni trwałą i skuteczną ochronę!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.