Podróż z czworonogiem

Obroża na kleszcze dla wyżła

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla wyżła?

Każdy odpowiedzialny właściciel czworonoga powinien dbać o jego bezpieczeństwo, wykonując szczepienia ochronne i kontrolując zdrowie psa na wizytach u lekarza weterynarii. Jednym z niezbędnych elementów profilaktyki prozdrowotnej jest też zabezpieczenie pupila przed ukąszeniami kleszczy, które mogą przenosić niebezpieczne drobnoustroje, wywołujące choroby zakaźne. Sprawdź, jak skutecznie chronić Twojego psa przed kleszczami!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża Deltatic?

Obroża zawiera substancję czynną, deltametrynę. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu mikrokapsułek substancja uwalniana jest stopniowo przez okres nawet sześciu miesięcy. W tym czasie zapewnia Twojemu psu stałą ochronę przed kleszczami. Dzięki długotrwałej ochronie nie musisz martwić się ryzykiem zakażenia psa chorobami odkleszczowymi.

Deltametryna jest w sposób ciągły uwalniana z obroży do sierści i warstwy lipidowej skóry. Substancja czynna rozprzestrzenia się z miejsca bezpośredniego kontaktu na całą powierzchnię skóry poprzez warstwę lipidową i okrywę włosową. Poziom wchłaniania deltametryny przez skórę jest niski. Bardzo niewielka ilość dostaje się do krwioobiegu.Jej ilość jest wystarczająca dla zapewnienia odpowiednich efektów działania, jednak jest na tyle niewielka, że nie wywiera negatywnych skutków ubocznych na organizm czworonoga. Obroża jest bezzapachowa i lekka, przez co pies nie czuje jej obecności na swoim ciele.

Deltametryna jest skuteczna, ponieważ działa na kilka sposobów. Odstrasza kleszcze, komary i muchówki, które trzymają się z daleka od Twojego pupila. Ma to szczególne znaczenie w przypadku psów o dłuższej sierści, do jakich należą wyżły długowłose, ponieważ zapobiega przenoszeniu pasożytów do domu na ciele psa. Drugim efektem działania jest paraliżowanie układu nerwowego kleszczy, które stają się niezdolne do ukąszenia, ponieważ tracą koordynację ruchową.

Ukąszenia kleszczy mogą powodować u psów niebezpieczne choroby, takie jak babeszjoza, anaplazmoza, borelioza i erlichioza. Obroża Deltatic chroni nie tylko przed kleszczami, ale również przed komarami i muchówkami. Ukąszenie komara może skutkować zarażeniem dirofilariozą , a nawet jeśli nie wywoła choroby, powoduje u psa świąd i dyskomfort. Muchówki mogą być nosicielami drobnoustrojów powodujących groźną leiszmaniozę, która jest chorobą nieuleczalną.

Co wybrać na kleszcze dla wyżła?

Obroża na kleszcze Deltatic jest zaprojektowana w taki sposób, aby pasowała na zwierzaki o różnych gabarytach. Możesz wybierać spośród trzech rozmiarów – small i medium sprawdzi się dla młodych psów rasy wyżeł. Dla większości dorosłych wyżłów najbardziej odpowiednia będzie obroża Deltatic w wersji large. Wielkość dobiera się na podstawie maksymalnego obwodu szyi – obroża jest regulowana na obwodzie w dość dużym zakresie. Produkt możesz stosować u szczeniąt już od 7. tygodnia życia oraz u suk w okresie laktacji.

Wyżły to psy o silnych instynktach myśliwskich. Podczas spacerów na świeżym powietrzu uwielbiają eksplorować teren i buszować w zaroślach. Obroża Deltatic ma konstrukcję z systemem bezpiecznego zapięcia. Jeśli pies zaczepi się o płot czy gałęzie (co może się zdarzyć, gdy podąży za tropem zwierzyny), może łatwo uwolnić się z obroży i uniknąć uduszenia. Jeśli chcesz wybrać skuteczny i bezpieczny środek do ochrony przed ukąszeniami, obroża przeciw kleszczom dla wyżła marki Deltatic będzie doskonałym wyborem!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.