Obroża na kleszcze dla setera irlandzkiego

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla setera irlandzkiego?

Kleszcze mogą być nosicielami chorobotwórczych drobnoustrojów, niebezpiecznych zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Jeśli jesteś odpowiedzialnym właścicielem czworonoga, powinieneś dbać nie tylko o profilaktyczne szczepienia, ale także o zabezpieczenie psa przed ukąszeniami kleszczy. Sprawdź, co na kleszcze dla setera irlandzkiego wybrać!

obroże przeciw kleszczom

Jakie zalety ma obroża na kleszcze?

Psy rasy seter irlandzki mają silne instynkty myśliwskie i bardzo chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Uwielbiają bawić się ze swoimi właścicielami i innymi czworonogami oraz podążać tropem dzikiej zwierzyny. W czasie przebywania na zewnątrz psy narażone są na kontakt z kleszczami, komarami i muchówkami. Z tego powodu bardzo ważne jest zapewnienie psu odpowiedniej ochrony przed ukąszeniami.

Obroża na kleszcze dla setera irlandzkiego jest elastyczna, lekka i nie wydziela żadnego zapachu, który mógłby drażnić wrażliwy węch myśliwskiego psa. Dzięki temu Twój pupil nie będzie czuł dyskomfortu związanego z jej noszeniem. Regulowany obwód pozwala łatwo dopasować obrożę do obwodu karku psa. System bezpiecznego zapięcia pozwala na to, aby pies mógł szybko uwolnić się z obroży i uniknąć uduszenia – w razie, gdy pies zaczepi się o gałęzie czy ogrodzenie.

Obroża Deltatic jest bezpieczna zarówno dla dorosłych psów, jak i dla szczeniąt (już od 7. tygodnia życia). Nie ma także przeciwwskazań do stosowania obroży Deltatic u suk karmiących. W zależności od wielkości swojego pupila wybierz rozmiar small, medium lub large. Poszczególne wersje różnią się nie tylko obwodem, ale także zawartością substancji czynnej.

W przypadku obroży Deltatic ochronę zapewnia deltametryna, uwalniana stopniowo ze specjalnych mikrokapsułek nawet przez 6 miesięcy. Pamiętaj, że ze względu na ocieplenie klimatu ryzyko ukąszenia przez kleszcza występuje nie tylko wiosną i latem, ale przez cały rok. Dawka deltametryny jest tak dobrana do gabarytów psa, aby zapewniać skuteczną ochronę bez wywoływania negatywnych skutków na organizm zwierzaka.

Jak działa obroża przeciw kleszczom Deltatic?

Deltametryna sprawia, że kleszcze, komary i muchówki trzymają się z daleka od ciała Twojego psa. To bardzo ważne szczególnie w przypadku psów z długą sierścią, do których zaliczają się setery irlandzkie, ponieważ zapobiega przenoszeniu pasożytów do domu na skórze psa.

Obroża przeciw kleszczom dla setera irlandzkiego wydziela stałą dawkę deltametryny, która działa na komary, muchówki i kleszcze w sposób paraliżujący. Obroża ochroni Twojego pupila przed zarażeniem niebezpiecznymi chorobami, takimi jak babeszjoza, anaplazmoza, borelioza i erlichioza przenoszonymi przez kleszcze, nieuleczalną leiszmaniozą wywoływaną przez muchówki oraz powodującymi dirofilariozę skórną ugryzieniami komarów.

Stosując u Twojego psa obrożę Deltatic unikniesz kosztownego i uciążliwego leczenia weterynaryjnego. Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla setera irlandzkiego wybrać, polecamy obrożę Deltatic. To skuteczny weterynaryjny produkt leczniczy o długotrwałym działaniu, który nie wywoła u czworonoga skutków ubocznych.1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.