Obroża na kleszcze dla pinczera

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla pinczera?

Odpowiednie zabezpieczenie Twojego psa przed ukąszeniami pasożytów, które mogą przenosić chorobotwórcze drobnoustroje, jest nie mniej ważne dla jego zdrowia i bezpieczeństwa jak profilaktyczne szczepienia. W związku z ociepleniem klimatu, ryzyko kontaktu z kleszczami występuje niezależnie od pory roku, dlatego warto wybrać środek ochronny, który działa długotrwale. Sprawdź, jaki produkt będzie najlepszy dla Twojego psa rasy pinczer.
obroże przeciw kleszczom

Obroża przeciw kleszczom dla pinczera – dlaczego warto wybrać Deltatic?

Pinczery to bardzo aktywne i towarzyskie psy. Uwielbiają spędzać czas, bawiąc się ze swoimi opiekunami na świeżym powietrzu, lubią również długie spacery. W pinczerach płynie silny instynkt myśliwski, dlatego podczas wyjść na dwór często buszują w krzakach i zaroślach. Z tego względu mogą być szczególnie narażone na kontakt z kleszczami i innymi pasożytami.

Obroża na kleszcze Deltatic jest weterynaryjnym produktem leczniczym – ma wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, świadczące o bezpieczeństwie użytkowania. Substancja czynna w produkcie todeltametryna, która dzięki zastosowaniu specjalnej technologii mikrokapsułek uwalniania jest stopniowo, przez co efekt działania utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Kilka mechanizmów działania sprawia, że obroża przeciw kleszczom dla pinczera Deltatic jest wyjątkowo skutecznym środkiem. Deltametryna odstrasza pasożyty i insekty, które trzymają się z dala od Twojego psa. Co więcej, oddziałuje na ich układ nerwowy, przez co tracą koordynację ruchową i stają się niezdolne do ukąszenia. Wielokierunkowe działanie zapewnia efektywną ochronę, która jest szczególnie istotna w przypadku tak aktywnych psów jak pinczery.

Jaka jest najlepsza obroża przeciw kleszczom dla pinczera?

Obroża na kleszcze Deltatic występuje w trzech rozmiarach, dzięki czemu wybierzesz model odpowiedni do obwodu karku swojego psa, niezależnie od tego czy jesteś właścicielem pinczera miniaturowego, średniego czy wielkiego. Produkt może być stosowany również u suk w okresie laktacji oraz u szczeniąt – już od 7. tygodnia życia.

Możesz wybierać pomiędzy rozmiarami small, medium i large, które różnią się nie tylko wielkością, ale również dawką substancji czynnej. Jej zawartość jest tak dobrana, aby nie wywoływać skutków ubocznych u pupila, jednocześnie gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa. Obroża nie ma zapachu i jest wykonana z miękkiego tworzywa – co za tym idzie, nie powoduje dyskomfortu u psa podczas codziennego noszenia.

Obroża na kleszcze dla pinczera Deltatic pozwoli ochronić Twojego pupilanie tylko przed kleszczami, ale również przed równie powszechnie występującymi w naszej strefie klimatycznej muchówkami i komarami. Dzięki temu zapobiega zakażeniu psa chorobotwórczymi zarazkami wywołującymi między innymi dirofilariozę, leiszmaniozę, babeszjozę, boreliozę, odkleszczowe zapalenie mózgu i anaplazmozę.

Deltatic pozwoli Wam cieszyć się wspólnymi spacerami i zabawami na świeżym powietrzu bez ryzyka zakażenia przenoszonymi przez pasożyty chorobami zakaźnymi. Koniecznie zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila – jeśli zastanawiasz się co na kleszcze na pinczera, wybierz obrożę Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.