Obroża na kleszcze dla pekińczyka

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla pekińczyka?

Każdego dnia powinieneś dbać o zdrowie swojego psa podczas spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Poza szczepieniami ochronnymi bardzo ważne jest także zabezpieczenie pupila przed ukąszeniami kleszczy i innych pasożytów, które mogą być nosicielami chorobotwórczych drobnoustrojów. Ze względu na ocieplenie klimatu, pies jest narażony na kontakt z kleszczami przez cały rok, nie tylko w czasie ciepłych miesięcy. Dowiedz się, jakie środki ochrony przed kleszczami sprawdzą się najlepiej dla Twojego pekińczyka!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża przeciw kleszczom dla pekińczyka Deltatic?

Obroża zawiera zamkniętą w specjalnych mikrokapsułkach substancję czynną – deltametrynę, która jest uwalniana stopniowo, dzięki czemu produkt ma przedłużone działanie. Obroża Deltatic zapewnia ochronę, która trwa nawet do sześciu miesięcy!

Deltametryna odstrasza kleszcze, komary i muchówki, zapobiegając ich obecności na ciele pupila. To bardzo ważny efekt w przypadku psów o dłuższej sierści, do jakich należą pekińczyki – dzięki temu pies nie będzie przenosić pasożytów do domu. Substancja czynna powoduje także, że kleszcze tracą koordynację ruchową i są niezdolne do ukąszenia, ponieważ mają sparaliżowany układ nerwowy.

Zróżnicowany sposób działania sprawia, że obroża na kleszcze Deltatic dla pekińczyka jest bardzo skutecznym środkiem profilaktycznym. Ochroni Twojego czworonoga nie tylko przed kleszczami, ale również przed komarami i muchówkami – kompleksowy efekt działania gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa.

Co na kleszcze dla pekińczyka sprawdzi się najlepiej?

Pekińczyki to typowe psy do towarzystwa, które nie wykazują silnego instynktu łowczego. Są inteligentne i po odpowiedniej socjalizacji potrafią nawiązać silną więź ze swoim właścicielem, nie tracąc przy tym swojej indywidualnej natury. Doskonałym sposobem na budowanie relacji z psem są wspólne spacery i zabawy na dworze, które dostarczą czworonogowi odpowiednią dawkę uwagi. Aby podczas spędzania wspólnego czasu pies nie zaraził się chorobotwórczymi drobnoustrojami, koniecznie zadbaj o jego zabezpieczenie przed kleszczami.

Pekińczyki są rasą małą, dlatego dobrze sprawdzi się dla nich obroża przeciw kleszczom dla pekińczyka Deltatic w rozmiarze small. Produkt ma nie tylko obwód odpowiedni do niewielkiego karku Twojego pupila, ale również zawiera dostosowaną do gabarytów psa dawkę substancji czynnej. Jej ilość jest tak dobrana, aby zapewniać skuteczną ochronę bez skutków ubocznych.

Obroża Deltatic to produkt w pełni bezpieczny – jest zarejestrowanym leczniczym produktem weterynaryjnym, co oznacza, że ma wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające wyrób do użytku. O nieinwazyjnym działaniu najlepiej świadczy fakt, że obroża może być stosowana zarówno u szczeniąt (już po 7. tygodniu życia), jak i u suk w czasie laktacji.

Biorąc pod uwagę całoroczną aktywność kleszczy, warto wybrać środek o długotrwałym działaniu. Właśnie taka jest obroża na kleszcze Deltatic! Dzięki niej skutecznie ochronisz swojego psa przed ukąszeniami, co pozwoli Wam cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.