Obroża na kleszcze dla owczarka szkockiego

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla owczarka szkockiego?

Odpowiednie zabezpieczenie Twojego pupila przed ukąszeniami kleszczy jest dla jego zdrowia równie ważne, jak profilaktyczne szczepienia. Chroniąc psa przed kleszczami, możesz zapobiegać zarażeniu różnymi chorobami, które są trudne i kosztowne w leczeniu. Mogą także wywoływać bardzo poważne konsekwencje dla zdrowia psa – niektóre z nich mogą być nawet śmiertelne. Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla owczarka szkockiego wybrać, poznaj zalety obroży na kleszcze Deltatic!

obroże przeciw kleszczom

Na co zwrócić uwagę, wybierając środki chroniące psa przed kleszczami?

Ze względu na ocieplający się klimat, ryzyko kontaktu z kleszczami występuje nie tylko w ciepłych miesiącach, ale przez cały rok. Z tego względu warto postawić na środki o długotrwałym działaniu – obroża Deltatic działa nawet do 6 miesięcy!

Kleszcze Można spotkać je na terenach zielonych zarówno w mieście, na przykład w parkach i lasach, jak i poza zabudowaniami, w lesie czy nad wodą. Jeśli jesteś właścicielem psa rasy owczarek szkocki, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ogromną radość Twojemu zwierzakowi sprawia przebywanie na świeżym powietrzu. Psy pasterskie potrzebują naprawdę dużo ruchu – aby zadbać o bezpieczeństwo czworonoga podczas zabawy, doskonałym wyborem będzie obroża na kleszcze dla owczarka szkockiego marki Deltatic.

Kleszcze mogą przenosić chorobotwórcze ustroje, wywołujące choroby takie jak borelioza i babeszjoza. Obroża Deltatic chroni jednak nie tylko przed ukąszeniami kleszczy – zabezpiecza psa również przed komarami i muchówkami. Dzięki temu możesz zapobiegać między innymi zarażeniu dirofilariozą oraz jedną z najbardziej niebezpiecznych dla psów chorób zakaźnych – leiszmaniozą.

Czy obroża na kleszcze Deltatic jest bezpieczna?

Obroża przeciw kleszczom dla owczarka szkockiego Deltatic została zaprojektowana w taki sposób, aby nie wywoływać żadnych skutków ubocznych na organizm psa. Jest lekka i elastyczna, a więc nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Obroża nie wydziela także żadnego zapachu, który mógłby drażnić wrażliwy nos Twojego pupila. Bezpieczne zapięcie pozwala zwierzakowi łatwo uwolnić się z obroży, gdyby zahaczył nią o ogrodzenie czy gałęzie, zapobiegając uduszeniu.

Dawka substancji czynnej została odpowiednio dostosowana, aby zapewniać skuteczną ochronę, nie wywierając negatywnego wpływu na zdrowie Twojego pupila. W zależności od gabarytów psa możesz postawić na odpowiedni rozmiar. Na większość owczarków szkockich będzie pasował obroża Deltatic w wersji medium. Produkt można stosować jednak również u szczeniąt już po 7. tygodniu życia – dla juniorów lepszym wyborem może być wersja small.

Obroża Deltatic dzięki obecności substancji czynnej, Deltametryny, zabezpieczy Twojego psa przed ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek oraz sprawi, że pasożyty będą trzymały się z daleka od ciała zwierzaka. Dzięki temu zapewnisz mu nie tylko ochronę przed chorobami zakaźnymi, ale również pomożesz uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji ugryzień, takich jak swędzenie i pieczenie. Jeśli szukasz sprawdzonych, długotrwałych i skutecznych środków profilaktycznych, obroża na kleszcze dla owczarka szkockiego spełni Twoje oczekiwania!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.