Obroża na kleszcze dla ogara polskiego

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla ogara polskiego?

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie swojego psa i zabezpieczyć go przed chorobami zakaźnymi, równie ważna jak szczepienia profilaktyczne jest skuteczna ochrona przed ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek. Pasożyty te mogą przenosić chorobotwórcze drobnoustroje, dlatego tak ważne jest stosowanie produktów, dzięki którym kleszcze będą trzymać się z daleko od Twojego pupila. Sprawdź, jakie środki sprawdzą się najlepiej!

obroże przeciw kleszczom

Obroża na kleszcze dla ogara polskiego – jaką wybrać?

Chociaż ogar polski to pies, który sprawia wrażenie dużego, mieści się w kategorii ras średnich. Z tego względu dla większości przedstawicieli tej rasy najbardziej odpowiednia będzie obroża na kleszcze dla ogara polskiego marki Deltatic w rozmiarze M, której obwód maksymalny wynosi 65 cm.  Jeśli jesteś właścicielem szczeniaka, bardziej odpowiedni może być jednak rozmiar S. Obroża Deltatic jest dozwolona do stosowania u psów po 7. tygodniu życia oraz u suk karmiących. 

Obroża wykonana jest z elastycznego materiału i daje możliwość regulacji obwodu w określonym zakresie, w zależności od wybranego rozmiaru. Produkt jest lekki i nie wydziela żadnego zapachu, który mógłby podrażniać wrażliwy węch psa, przez co zwierzak będzie czuł się w swojej obroży ochronnej naprawdę komfortowo.  

Co więcej, obroża Deltatic została zaprojektowana z myślą o aktywnych zwierzakach. Ma system bezpiecznego zapięcia, który pozwoli zwierzakowi łatwo uwolnić się z obroży, gdy zaczepi nią na przykład o elementy ogrodzenia czy gałęzie.  

Co na kleszcze dla ogara polskiego?

Jeśli stawiasz na sprawdzone środki, polecamy obrożę na kleszcze Deltatic. Jest to weterynaryjny produkt leczniczy, który jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny. Obroża Deltatic zawiera odpowiednio dobraną do wielkości psa dawkę substancji czynnej – deltametryny. Dzięki temu gwarantuje ochronę bez wywoływania negatywnych skutków ubocznych. 

Obroża przeciw kleszczom dla ogara polskiego ochroni Twojego czworonoga nie tylko przed ukąszeniami kleszczy, ale także przed komarami i muchówkami. Dzięki temu zabezpieczysz swojego pupila przed chorobami takimi jak borelioza, babeszjoza, anaplazmoza, leiszmanioza czy erlichioza.

Chociaż ogary polskie to spokojne psy, należą do kategorii psów myśliwskich. Uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu, szczególnie jeśli mają możliwość obwąchiwania terenu. Z przyjemnością będą węszyć w trawach i zaroślach, a właśnie w takich miejscach mogą być szczególnie narażone na kontakt z pasożytami. 

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla ogara polskiego sprawdzi się najlepiej, koniecznie rozważ obrożę Deltatic. Jest to produkt o długotrwałym działaniu, który zapewni ochronę Twojego psa przed chorobami wywoływanymi przez chorobotwórcze drobnoustroje przenoszone poprzez ukąszenia kleszczy, muchówek i komarów nawet przez sześć miesięcy. Jeżeli szukasz środka, który pozwoli Ci beztrosko cieszyć się czasem spędzanym z Twoim czworonogiem na świeżym powietrzu, obroża Deltatic z pewnością spełni Twoje oczekiwania. 1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.