Obroża na kleszcze dla nowofundlanda

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla nowofundlanda?

Skutecznie zabezpieczenie przed ukąszeniami kleszczy jest dla zdrowia psa nie mniej istotne niż profilaktyczne badania i szczepienia ochronne. Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, co na kleszcze dla nowofundlanda będzie najlepszym wyborem, jeśli jesteś odpowiedzialnym właścicielem czworonoga tej wyjątkowej rasy. Na rynku dostępnych jest wiele środków profilaktycznych o różnej zasadzie działania – dowiedz się, jakie zalety ma obroża Deltatic!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża Deltatic?

Deltametryna jest w sposób ciągły uwalniana z obroży do sierści i warstwy lipidowej skóry. Substancja czynna rozprzestrzenia się z miejsca bezpośredniego kontaktu na całą powierzchnię skóry poprzez warstwę lipidową i okrywę włosową. Poziom wchłaniania deltametryny przez skórę jest niski. Deltametryna jest w sposób ciągły uwalniana z obroży do sierści i warstwy lipidowej skóry.

Substancja czynna rozprzestrzenia się z miejsca bezpośredniego kontaktu na całą powierzchnię skóry poprzez warstwę lipidową i okrywę włosową. Poziom wchłaniania deltametryny przez skórę jest niski. Dzięki temu efekt działania tego weterynaryjnego produktu leczniczego utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Substancja czynna działa na kilka sposobów. Odstrasza nie tylko kleszcze, ale również komary i muchówki, zapobiegając ich obecności na ciele psa. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ras takich jak nowofundland, które mają długą i gęstą sierść, w której pasożyty i insekty są bardzo trudne do zauważenia. Deltametryna powoduje również porażenie układu nerwowego kleszczy i insektów, przez co tracą koordynację ruchową i stają się niezdolne do ukąszenia.

Chroniąc przed ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek, obroża Deltatic pozwala uchronić Twojego wodołaza przed groźnymi chorobami zakaźnymi, takimi jak babeszjoza, dirofilarioza czy leiszmanioza.

Jaka powinna być dobra obroża na kleszcze dla wodołaza?

Nowofundlandy zdecydowanie wyróżniają się swoimi rozmiarami i bardzo masywną budową ciała. Z tego względu wybierając dla psa tej rasy produkt, który ma efektywnie chronić przed kleszczami, musisz zwrócić uwagę na właściwą dawkę substancji czynnej. W przypadku obroży na kleszcze Deltatic zawartość deltametryny jest dostosowana adekwatnie do obwodu obroży. Dla wodołazów polecamy rozmiar large, który ma największą ilość substancji aktywnej, gwarantującą skuteczne zabezpieczenie dla dużego psa.

Nowofundlandy mają bardzo przyjacielski i łagodny charakter, przez co mogą sprawiać wrażenie spokojnych i leniwych psów, jednak potrzebują dużej dawki ruchu. Uwielbiają spędzać czas na spacerach i zabawach ze swoimi opiekunami, doskonale odnajdują się również w towarzystwie dzieci. Aby wspólna aktywność na świeżym powietrzu była bezpieczna dla Twojego pupila, polecamy zastosowanie obroży na kleszcze dla wodołaza Deltatic.

Substancja czynna zawarta w obroży Deltatic skutecznie niweluje zagrożenie związane z ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek, a przy tym jest neutralna dla organizmu psa. Dzięki temu można ją stosować również u suk w okresie laktacji oraz u szczeniąt już od 7. tygodnia życia. Specjalne bezpieczne zapięcie pozwala psu łatwo uwolnić się z obroży i uniknąć uduszenia w razie zahaczenia nią o ogrodzenie czy gałęzie.

Jeżeli nie masz pewności, co na kleszcze dla wodołaza będzie najlepszym wyborem, koniecznie weź pod uwagę zalety stosowania obroży na kleszcze Deltatic. To produkt o długotrwałym i sprawdzonym działaniu, który nie ma negatywnego wpływu na zdrowie Twojego psa. Z pewnością będziesz zadowolony, decydując się na zakup obroży na kleszcze Deltatic dla Twojego nowofundlanda!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.