Obroża na kleszcze dla foksteriera

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla foksteriera?

Jeśli jesteś odpowiedzialnym właścicielem psa, na pewno zależy Ci na jego zdrowiu i bezpieczeństwie. Jednym z ważnych elementów profilaktyki chorób zakaźnych jest stosowanie środków zabezpieczających pupila przed ukąszeniami kleszczy. Dowiedz się, co na kleszcze dla foksteriera wybrać, aby zapewnić czworonogowi długotrwałą i skuteczną ochronę.

obroże przeciw kleszczom

Jakie zalety ma obroża przeciw kleszczom dla foksteriera Deltatic?

Obroża na kleszcze dla foksteriera Deltatic dostępna jest w trzech rozmiarach. Dla większości psów rasy foksterier odpowiedni będzie rozmiar medium. Poszczególne rozmiary różnią się nie tylko obwodem, ale też dawką substancji czynnej. Dawka deltametryny została dobrana w taki sposób, aby nie wywoływać skutków ubocznych. 

Obroża Deltatic to bezpieczny, zarejestrowany jako weterynaryjny wyrób leczniczy produkt, o czym najlepiej świadczy fakt, że można stosować ją również u suk karmiących i u szczeniąt już po ukończeniu 7. tygodnia życia. 

Obroża Deltatic została stworzona również z myślą o bardzo temperamentnych i ruchliwych psach. Jest elastyczna i lekka, dlatego pupil nie odczuwa dyskomfortu podczas jej noszenia. Co więcej, ma system bezpiecznego zapięcia, który chroni psa przed uduszeniem, pozwalając na szybkie uwolnienie się, gdy pies zahaczy obrożą o gałąź czy ogrodzenie. 

Jak działa obroża na kleszcze dla foksteriera Deltatic?

Obroża na kleszcze zawiera substancję czynną – deltametrynę, która uwalniana jest stopniowo, co gwarantuje stałe i długotrwałe działanie nawet do 6 miesięcy. Efekt ten zapewnia zastosowanie technologii specjalnych mikrokapsułek, które pozwalają na odpowiednie dawkowanie deltametryny przez czas użytkowania obroży. Substancja wchłania się do krwioobiegu psa przez skórę, w przeciwieństwie do tabletek nie obciążając układu pokarmowego.

Deltametryna działa na kilka sposobów. Przede wszystkim odstrasza kleszcze, komary i muchówki, zapobiegając ich bytowaniu na ciele psa. Dzięki temu nie tylko ochronisz pupila przed ukąszeniami, ale również unikniesz przenoszenia pasożytów do domu w gęstej sierści foksteriera. Substancja czynna paraliżuje kleszcze, powodując u nich zaburzenia koordynacji ruchowej, przez co stają się niezdolne do ukąszenia. 

Kompleksowa ochrona przed kleszczami, muchówkami i komarami pozwala zabezpieczyć Twojego czworonoga przed przenoszonymi przez nie chorobami, takimi jak borelioza, babeszjoza, anaplazmoza, leiszmanioza czy erlichioza. Dzięki temu obroża przeciw kleszczom dla foksteriera Deltatic gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Biorąc pod uwagę ocieplający się klimat, Twój pupil może być narażony na ukąszenia kleszczy i insektów praktycznie przez cały rok, nie tylko w ciepłych miesiącach. Foksteriery są psami pełnymi energii i uwielbiającymi aktywność na dworze. Aby cieszyć się wspólnym czasem spędzanym na świeżym powietrzu dworze i zminimalizować ryzyko zarażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami, koniecznie zadbaj o odpowiednie środki ochrony przed kleszczami – polecamy skuteczną i bezpieczną obrożę na kleszcze Deltatic!  1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.