Obroża na kleszcze dla cocker spaniela

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla cocker spaniela?

Ochrona psa przed ukąszeniami pasożytów, które mogą przenosić chorobotwórcze drobnoustroje, jest równie ważna dla zdrowia Twojego psa jak szczepienia profilaktyczne. W związku z tym, że klimat w naszej szerokości geograficznej staje się coraz cieplejszy, ryzyko ugryzień występuje we wszystkich porach roku, dlatego warto postawić na produkt o długofalowym działaniu. Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla cocker spaniela wybrać, sprawdź zalety obroży Deltatic!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża przeciw kleszczom dla cocker spaniela Delatatic?

Obroża Deltatic to weterynaryjny produkt leczniczy. Jest bezpieczna w stosowaniu, co potwierdzają niezbędne atesty i certyfikaty. Działanie zapewnia uwalniana stopniowo substancja czynna – deltametryna. Specjalna technologia mikrokapsułek sprawia, że efekt ochrony trwa nawet do sześciu miesięcy!

Deltametryna działa odstraszająco na muchówki, komary i kleszcze, które będą unikać kontaktu z ciałem Twojego psa. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko przeniesienia pasożytów na długiej sierści cocker spaniela do domu. Substancja czynna paraliżuje układ nerwowy pasożytów, przez co stają się niezdolne do skutecznego ukąszenia i nie są groźne dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

Dawka deltametryny jest dostosowana do gabarytów psa – dla cocker spaniela w większości przypadków najlepszy będzie rozmiar medium, który pozwala na regulowanie obwodu w zakresie do 60 cm. O bezpieczeństwie stosowania najlepiej świadczy fakt, że obroża Deltatic jest dopuszczona do stosowania u szczeniąt już od 7. życia oraz u suk karmiących. 

Dlaczego warto wybrać obrożę Deltatic dla cocker spaniela?

Psy rasy cocker spaniel są zapalonymi myśliwymi. Uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, nie tylko na zabawach ze swoim właścicielem, ale również na tropieniu zwierzyny. W tym czasie mogą natrafić na miejsca, w których bytują przenoszące chorobotwórcze drobnoustroje pasożyty, takie jak komary, muchówki i kleszcze. 

Obroża przeciw kleszczom dla cocker spaniela ochroni Twojego czworonożnego przyjaciela przed ukąszeniami, które mogą skutkować zarażeniem niebezpiecznymi chorobami, takimi jak babeszjoza, anaplazmoza, borelioza i erlichioza. Zabezpieczy pupila także przed powodującymi dyskomfort i świąd ugryzieniami komarów oraz przed przenoszoną przez nie dirofilariozą skórną. Z kolei muchówki mogą zarazić psa groźną leiszmaniozą, która jest chorobą nieuleczalną. Stosując u Twojego psa obrożę Deltatic unikniesz kosztownego i uciążliwego leczenia weterynaryjnego. 

Obroża Deltatic ma system bezpiecznego zapięcia – w razie, gdy pies podczas węszenia zaczepi się o gałęzie czy ogrodzenie, może szybko uwolnić się z obroży i uniknąć uduszenia. Obroża jest elastyczna i lekka, dzięki czemu nie wywołuje podczas noszenia dyskomfortu. Nie wydziela także żadnego zapachu, który mógłby drażnić doskonały węch psa myśliwskiego. Jeśli szukasz skutecznego środka do ochrony przed ukąszeniami, który nie wywoła u czworonoga skutków ubocznych, obroża na kleszcze dla cocker spaniela Deltatic będzie doskonałym wyborem!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.