single image

Obroża na kleszcze dla brabantczyka

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla brabantczyka?

Dla każdego odpowiedzialnego właściciela, któremu zależy na długim życiu i zdrowiu pupila, ochrona przed ukąszeniami kleszczy powinna być równie ważna jak szczepienia profilaktyczne. Kleszcze mogą przenieść na Twojego psa drobnoustroje chorobotwórcze wywołujące niebezpieczne i trudne w leczeniu choroby zakaźne. Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla brabantczyka wybrać, koniecznie sprawdź, jakie zalety ma obroża Deltatic!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża przeciw kleszczom Deltatic?

Brabantczyki to psy bardzo żywiołowe i energiczne. Są wesołe i towarzyskie, chętnie spędzają czas na spacerach i zabawach na świeżym powietrzu. Wymagają odpowiedniej dawki codziennej aktywności, dlatego każdego dnia mogą być narażone na kontakt z pasożytami. Stosując obrożę Deltatic masz pewność, że kleszcze, komary i muchówki, będą trzymać się z daleka od Twojego czworonoga!

Zawarta w obroży Deltatic substancja czynna, deltametryna, odstrasza kleszcze, które unikają kontaktu z noszącym ją psem. Dzięki temu nie tylko chronisz swojego psa przed ukąszeniem, ale również zapobiegasz przenoszeniu pasożytów na ciele zwierzaka do domu. Jeśli jednak pasożyty znajdą się na skórze psa, deltametryna działa na układ nerwowy w sposób paraliżujący i zaburza koordynację ruchową, przez co stają się niezdolne do ukąszenia.

Substancja czynna uwalniana jest w sposób powolny i stopniowy, dzięki zastosowaniu technologii specjalnych mikrokapsułek. Dzięki temu zapewnia ochronę Twojego brabantczyka aż do 6 miesięcy! Biorąc pod uwagę ocieplenie klimatu, bardzo ważne jest stałe zabezpieczenie zwierzaka przed kleszczami, ponieważ pasożyty te są aktywne przez cały rok. Wybierając obrożę Deltatic, zapewniasz swojemu psu bezpieczeństwo przez długi czas.

Kleszcze przenoszą groźne drobnoustroje wywołujące boreliozę, babeszjozę czy odkleszczowe zapalenie opon mózgowych, ale nie są jedynymi nosicielami chorób zakaźnych. Podczas spacerów pies może być narażony również na kontakt z komarami i muchówkami, które są nosicielami zarazków wywołujących leiszmaniozę i dirofilariozę. Obroża Deltatic chroni psa także przed ukąszeniami tych insektów. Dzięki temu wielotorowemu działaniu jest bardzo skutecznym sposobem na zabezpieczenie pupila przed groźnymi chorobami.

Obroża przeciw kleszczom dla brabantczyka – jak wybrać odpowiedni produkt?

Obroża na kleszcze Deltatic dostępna jest w trzech rozmiarach, które różnią się nie tylko maksymalnym obwodem, ale również dawką substancji czynnej. Dla małych psów, do jakich należą brabantczyki, polecamy rozmiar small. Obrożę możesz stosować również u szczeniąt po ukończeniu 7. tygodnia życia oraz u suk karmiących – to najlepszy dowód na to, że środek nie ma negatywnego wpływu na organizm zwierzaka!

Obroża na kleszcze Deltatic to świetny wybór dla psów rasy brabantczyk. Dzięki niej ochronisz swojego psa przed ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek. Odpowiednia profilaktyka chorób zakaźnych pozwoli Wam cieszyć się spędzanym wspólnie czasem na świeżym powietrzu. Koniecznie zadbaj o bezpieczeństwo swojego czworonoga wybierając obrożę przeciw kleszczom Deltatic!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.