Obroża na kleszcze dla boksera

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla boksera?

Boksery to wyjątkowe psy, które są bardzo pogodne i chętne do zabawy. Uwielbiają dotrzymywać towarzystwa swoim właścicielom i spędzać czas na świeżym powietrzu. Potrzebują dużo ruchu i kochają spacery, dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o odpowiednią ochronę psów tej rasy przed kleszczami. Jeśli jesteś właścicielem tego przedstawiciela molosów, dowiedz się, co na kleszcze dla boksera sprawdzi się najlepiej!

obroże przeciw kleszczom

Jak działa obroża Deltatic?

Obroża Deltatic zawiera substancję czynną – deltametrynę, która zamknięta jest w specjalnych mikrokapsułkach. Ta technologia pozwala na powolne i stopniowe uwalnianie preparatu, dzięki czemu obroża chroni Twojego psa aż do 6 miesięcy! Tak długi okres działania jest bardzo ważny, ponieważ ze względu na zmiany klimatyczne kleszcze i inne pasożyty obecnie stanowią zagrożenie o każdej porze roku.

Deltametryna działa na kilka sposobów. Przede wszystkim odstrasza pasożyty, które będą unikać kontaktu z Twoim psem. Jeśli jednak znajdą się na jego ciele, ich układ nerwowy zostaje sparaliżowany, tracą koordynację ruchową i są niezdolne do ukąszenia. Co więcej, w razie ewentualnego ugryzienia obroża wykazuje działanie biobójcze, to znaczy powoduje śmierć pasożytów. Ta wielopoziomowa ochrona zapewni Twojemu bokserowi najwyższy stopień bezpieczeństwa!

Stosowanie obroży na kleszcze, obok profilaktycznych szczepień, jest jedną z metod zabezpieczenia psa przed chorobami zakaźnymi. Obroża Deltatic zapobiega ukąszeniom kleszczy, które mogą przenosić choroby takie jak babeszjoza, borelioza czy odkleszczowe zapalenie opon mózgowych. Obroża odstrasza również komary i muchówki, które mogą być nosicielami drobnoustrojów wywołujących leiszmaniozę czy dirofilariozę.

Dlaczego obroża przeciw kleszczom dla boksera to dobry wybór?

Obroża Deltatic jest weterynaryjnym produktem leczniczym – posiada wszystkie wymagane atesty, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania i przeszła badania potrzebne do wprowadzenia produktu na rynek. Nie ma negatywnego wpływu na organizm czworonoga, o czym najlepiej świadczy fakt, iż mogą ją nosić szczenięta już po 7. tygodniu życia oraz suki w okresie laktacji.

Dawka substancji czynnej jest dobrana do gabarytów psa. Dla bokserów, w zależności od wielkości Twojego pupila, polecamy obrożę przeciw kleszczom Deltatic wielkości M lub L. Zawartość deltametryny jest dostosowana do masy ciała czworonoga w taki sposób, aby zapewniać skuteczne działanie, bez wywoływania skutków ubocznych. Obroża nie wydziela żadnego zapachu, jest lekka i elastyczna, dlatego nie drażni zmysłu węchu i w żaden sposób nie przeszkadza psu.

Boksery są bardzo energiczne i żywiołowe, przez co potrafią całkowicie zatracić się w zabawie. Nawet jeżeli podczas szaleństw na dworze Twój pies zahaczy obrożą o gałęzie czy elementy ogrodzenia, nie musisz się o niego martwić. System bezpiecznego zapięcia pozwala zwierzakowi uwolnić się z obroży, co zapobiega uduszeniu. Obroża Delatic świetnie sprawdzi się dla psów rasy bokser, zapewniając wygodę użytkowania i skuteczną ochronę na długi czas!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.