Obroża na kleszcze dla barbeta

Wolność, którą pozwalasz cieszyć się swojemu pupilowi na świeżym powietrzu, sprawia, że jest on bardzo szczęśliwy. DELTATIC to obroża dla psów, która charakteryzuje się:

DZIAŁANIEM OCHRONNYM I ODSTRASZAJĄCYM UTRZYMUJE PASOŻYTA Z DALA OD PSA - PRZECIWKO MUCHÓWKOM (JEGO STOSOWANIE MOŻNA UZNAĆ ZA ELEMENT PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO PRZECIWKO LEISZMANIOZIE) I KOMAROWI POSPOLITEMU Z GRUPY CULEX PIPIENS

DZIAŁANIEM PARALIŻUJĄCYM PASOŻYTY POWODUJE BARDZO SZYBKĄ UTRATĘ KOORDYNACJI PRZEZ PASOŻYTY

ZAPOBIEGANIEM UKĄSZENIOM PASOŻYT NIE UGRYZIE PSA

ELIMINACJĄ PASOŻYTÓW POWODUJE ŚMIERĆ PASOŻYTÓW

Co na kleszcze dla barbeta?

Jeżeli jesteś odpowiedzialnym właścicielem psa rasy barbet, z pewnością dbasz o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Równie ważnym jak szczepienia profilaktyczne elementem zapobiegania chorobom zakaźnym u psów jest odpowiednia ochrona przed ugryzieniami kleszczy. Sprawdź, dlaczego warto wybrać obrożę Deltatic dla psa rasy barbet!
obroże przeciw kleszczom

Jaka obroża na kleszcze dla barbeta będzie najlepsza?

Obroża Deltatic jest dostępna w trzech rozmiarach – small, medium i large. Dla dorosłego brabeta, w zależności od gabarytów psa, polecamy rozmiar M lub L. Poszczególne wielkości różnią się nie tylko obwodem szyi, ale również dawką substancji czynnej. Zawartość deltametryny jest dobrana w taki sposób, aby zapewniać skuteczną ochronę, jednocześnie nie wywołując skutków ubocznych dla organizmu czworonoga. Obrożę Deltatic można stosować również u suk karmiących oraz u szczeniąt po 7. tygodniu życia.

Obroża Deltatic jest weterynaryjnym wyrobem leczniczym, co oznacza, że została przebadana nie tylko pod kątem skuteczności, ale również działań niepożądanych. Deltametryna przenika z obroży do krwioobiegu psa poprzez skórę w sposób stopniowy. Substancja czynna uwalniana jest z mikrokapsułek, co gwarantuje długotrwałą ochronę, która utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Barbety to rasa psów o silnych instynktach myśliwskich. Zwierzęta te uwielbiają spędzać czas z właścicielem na świeżym powietrzu. Podążając za tropami lub podczas zabawy mogą zaplątać się w różne elementy otoczenia, takie jak gałęzie czy ogrodzenie. Obroża Deltatic została zaprojektowana w taki sposób, aby minimalizować ryzyko zagrożenia dla zdrowia i życia psa. W razie zahaczenia o płot czy konary, system bezpiecznego zapięcia pozwoli pupilowi łatwo się uwolnić, zapobiegając uduszeniu.

Dlaczego warto wybrać obrożę Deltatic?

Większość osób zdaje sobie sprawę, że kleszcze mogą zarazić psa niebezpiecznymi chorobami, takimi jak borelioza, babeszjoza, anaplazmoza czy odkleszczowe zapalenie mózgu. Jednak nie każdy wie, że nosicielami równie groźnych chorobotwórczych zarazków są komary i muchówki. W naszym klimacie ukąszenie tych owadów może wywołać u czworonoga groźną leiszmaniozę i dirofilariozę.

Substancja czynna zawarta w obroży Deltatic jest bardzo efektywna, ponieważ działa na kilka sposobów. Nie tylko odstrasza pasożyty przed bytowaniem na ciele psa, co chroni zarówno przed przenoszeniem ich na sierści (na przykład do domu), jak i przed ugryzieniami. Jeżeli kleszcze, komary czy muchówki znajdą się w pobliżu Twojego pupila, są paraliżowane – ich układ nerwowy zostaje porażony, co uniemożliwia im wbicie się w skórę psa. W razie ewentualnego ukąszenia deltametryna gwarantuje działanie biobójcze, a więc prowadzi do śmierci pasożytów.

Jeśli zastanawiasz się, co na kleszcze dla barbeta wybrać, polecamy obrożę Deltatic. Jest to produkt nie tylko bardzo skuteczny, ale również wygodny w stosowaniu i bezpieczny dla Twojego pupila. Kupując obrożę Deltatic zapewnisz swojemu psu ochronę przed ukąszeniami kleszczy, komarów i muchówek przez długi czas!1 OBROŻA W KAŻDYM OPAKOWANIU BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁĄ OCHRONĘ PRZED KLESZCZAMI, KOMARAMI I MUCHÓWKAMI

separator

OBEJRZYJ WIDEO!

ZALETY DELTATIC

Deltatic zapewnia ochronę prze kleszczeami i chorobami przenoszonymi przez kleszcze przez 6 miesięcy

Deltatic może być stosowany u szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia
i suk w laktacji

Deltatic zawiera mikrokapsułki wypełnione deltametryną o ciągłym uwalnianiu, które zapewniają stałą ochronę

Zaopatrzony w specjanie zaprojektowany mechanizm bezpiecznego zapięcia (zabezpieczenie przed uduszeniem).
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy pies ulegnie zaczepieniu np. o elementy ogrodzenia, jego własna siła wystarczy, aby rozluźnić obrożę i umożliwić szybkie uwolnienie.

Również dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia oraz psów ważących nawet poniżej 1 kg np. ras typu toy.
Nie należy stosować u kotów.

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC - AKTYWNA OCHRONA

separator
obraz
Kleszcze

Mogą przenosić boreliozę, babeszjozę oraz erlichiozę. Objawy tych chorób potrafią bardzo się różnić a ich leczenie jest często bardzo wymagające.

6 miesięcy ochrony
Komary

Najważniejszy z nich nazywa się Culex pipiens i jest głównym wektorem (organizm przenoszący patogeny) nicieni sercowych. Nicienie te powodują u psów niewydolność serca.

6 miesięcy ochrony
Muchówki

Muchówki są wektorami leiszmaniozy zwierząt i ludzi. Leiszmanioza u psów jest chorobą, która atakuje wiele różnych części ciała i może być śmiertelna. Dotyczy ona głównie krajów Morza Śródziemnego, ale bywa również rozpoznawana w Polsce.

5 miesięcy ochrony
obraz

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

DELTATIC DLA KAŻDEGO

Deltatic jest odpowiedni dla psów każdej wielkości, nawet dla szczeniąt powyżej 7 tygodnia życia –  jest dostępny w 3 rozmiarach.

Każda obroża jest bardzo elastyczna i gdy już określisz wielkość swojego psa, z łatwością dopasujesz ją idealnie do szyi swojego pupila.

MINI

Obroża 35 cm dla bardzo małych
psów

Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Jamnik, Yorkshire Terier

MEDIUM

Obroża 60 cm dla małych i średnich
psów

Border Collie, Labrador, Buldog Angielski, Dalmatyńczyk

MAXI

Obroża 75 cm dla dużych i bardzo
dużych psów

Dog Niemiecki, Mastif, Bernardyn, Rottweiler

DELTATIC jest produktem leczniczym weterynaryjnym. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii oraz przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.